Concept LA6683ds

Kód: LA6683DS
Neohodnotené
Značka: Concept
€1 229
Do 4 dní

Americká chladnička s dávkovačom vody Concept LA6683ds TITANIA; Total NO FROST; Fresh zóna; Dávkovač vody; French door - pýcha veľkej kuchyne

Detailné informácie

Podrobný popis

Americká chladnička s dávkovačom vody Concept LA6683ds TITANIA

French door - pýcha veľkej kuchyne

Chladnička LA6683ds typu French door vyniká prehľadným vnútorným usporiadaním, veľkým objemom, atraktívnym designom a moderným spracovaním. Dvojdverová chladnička a mraznička s 2 samostatnými šuplíkmi sú zárukou toho, že spotrebič zbytočne "nevetrá". K výkyvu teplôt dochádza len v tej časti, ktorá je aktuálne otvorená, a preto chladnička nemusí tak často dochladzovať na ideálnu teplotu. Výsledkom je celková úspora energie aj peňazí.

Total NO FROST - stop odmrazovania

S funkciou Total No Frost už nebudete musieť riešiť námrazu vo vnútri celého spotrebiča. Vďaka rovnomernému šíreniu suchého vzduchu nevzniká v chladničke vlhkosť, takže nedochádza k tvorbe námrazy, a teda nie je nutné chladničku odmrazovať. Dva nezávislé chladiace okruhy znižujú ovplyvňovanie teplôt vo vnútri spotrebiča a miešanie pachov medzi jednotlivými priestormi. Total No Frost zrýchľuje proces zmrazovania potravín a tým prispieva k zachovaniu ich nutričných hodnôt po rozmrazení. A v neposlednom rade vedie aj k značným úsporám elektrickej energie, čím šetrí vaše peniaze.

 

Dávkovač vody

Vďaka zabudovanému dávkovaču na vodu si môžete čapovať sviežu vodu bez nutnosti pripojenia k vodovodnému radu. V dverách chladničky sa nachádza zásobník s objemom 2 l, ktorý zaberá minimum miesta a neznižuje jej úžitkový objem.

 

Fresh zóna

Fresh zóna je priestor v spodnej časti chladničky, ktorý sa vyznačuje nižšou teplotou a optimálnou vlhkosťou, ktorá je riadená vlhkostným ochranným filmom a špeciálnym tesnením. Vďaka tomu dochádza až k 2-násobnému predĺženiu skladovacej doby a až 3-násobnému predĺženiu čerstvosti uložených potravín.

Maximum miesta - objem 506 l

Chladnička LA6683ds ponúka obrovský vnútorný priestor s objemom 506 l, takže uspokojí každú veľkú rodinu aj náročnú klientelu. Dvojdverová chladnička disponuje kapacitou 323 l a mrazničkou s objemom 183 l tvorí dve samostatné priestorné zásuvky.

Invertorový kompresor

Hlavnou výhodou invertorového kompresora je jeho nízka hlučnosť, vyššia efektivita chladenia a dlhšia životnosť. Invertorový kompresor sa prispôsobuje okamžitým potrebám pre chladenie a efektívne hospodári s energiou. Pomáha tiež zachovať v chladničke stabilnejšiu teplotu, čím nedochádza k nadmernému chladeniu. Kompresor s digitálnym prevodníkom má nižšiu spotrebu ako bežné kompresory, takže aktívne znižuje vaše účty za elektrinu.

Metal cooling

Zadná stena chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý posilňuje chladiacu schopnosť chladničky tým, že dokáže pojať oveľa viac chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urýchľuje obnovenie optimálnej teploty pri častom otváraní dverí. Výsledkom je stabilná teplota vo vnútri chladničky, ktorá predlžuje čerstvosť uložených potravín.

Super FREEZE

Funkcia Super FREEZE zrýchľuje zmrazenie novo vložených potravín. Súčasne chráni uložené potraviny pred rozmrazením v okamihu, kedy máte mrazničku otvorenú.

Super COOL

Funkcia Super COOL slúži pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, kedy máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiadúcemu ohrevu vnútorného obsahu.

Veľké LED osvetlenie

Vďaka LED osvetleniu, ktoré je umiestnené na hornej stene chladničky, budete mať dokonalý prehľad nad vašimi potravinami. LED osvetlenie je veľmi úsporné a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vlastným zdrojom svetla je opatrená tiež mraznička.

 

 

Dotykové ovládanie

Chladnička LA6683ds je vybavená moderným ovládacím panelom s prehľadným, bielo podsvieteným displejom a dotykovým ovládaním. Jednoducho tak môžete kontrolovať, popr. upravovať aktuálnu teplotu v chladničke a mrazničke a nastavovať ďalšie užitočné funkcie, ktoré chladnička ponúka.

 

 

Dokonalý prehľad

Obe zásuvky mrazničky sú vybavené integrovanými šuplíkmi pre ukladanie drobných potravín. Celý priestor je tak lepšie rozčlenený pre vaše prehľadnejšie skladovanie. Výhodou vnútorných priehradok je, že sú opatrené samostatnými pojazdami. Pokiaľ potrebujete manipulovať v priestore hlavného boxu, vnútornú priehradku jednoducho zasuniete, takže vám pri práci nijak neprekáža.

Alarm nedovrených dverí

Stáva sa vám, že občas zabudnete zatvoriť dvere chladničky, čím dochádza k znehodnoteniu uložených potravín a zároveň k vyššej spotrebe elektrickej energie? Vďaka alarmu nedovrených dverí môžete zostať pokojní. V prípade, že chladničku necháte dlhšiu dobu otvorenú, spustí sa zvukový signál, ktorý sa automaticky vypne vždy, keď chladničku alebo šuplíky opäť zatvoríte.

Tmavý nerez

Luxusný vzhľad americkej chladničky z rady TITANIA podčiarkne moderné spracovanie v designe tmavého nerezu. Vďaka jednoduchému a čistému prevedeniu sa tento model stane krásnou dominantou vašej kuchyne. Chladnička LA6683ds je praktická tiež na údržbu, pretože špeciálna nerezová úprava nezanecháva otlačky prstov, takže vaša chladnička bude stále ako nová.

 

Technické parametre:

Designová línia TITANIA

Total NO FROST

Celkový úžitkový objem: 506 l

Úžitkový objem chladnička: 323 l

Úžitkový objem mraznička: 183 l

Fresh zóna

Super FREEZE

Super COOL

Metal cooling

Dávkovač vody

Invertorový kompresor

Energetická trieda: E

Povrch dverí - tmavý NEREZ

Boky chladničky - čierne

Spotreba 0,88 kWh/deň, 304 kWh/rok

Displej - biely

Dotykové ovládanie

Alarm nedovrených dverí

Hlučnosť: 41 dB

Akumulačná doba mrazničky: 10 hod

Mraziaca kapacita: 10 kg/deň

Vnútorné LED osvetlenie - chladnička, mraznička

Počet kompresorov: 1

Klimatická trieda: SN / N / ST /T

Detailný popis:

Výška: 1830 mm

Šírka: 836 mm

Hĺbka: 706 mm

Netto hmotnosť: 94 kg

Napätie: 220-240 V~50 Hz

Príkon: 110 W

Chladnička je vrátane pripájacieho kábla

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chladenie
Šírka: 84 cm
Prevedenie: tmavý nerez
Energetická trieda: E
Hlučnosť (dB): 41

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×