Concept LA7383wh

Kód: LA7383WH
Neohodnotené
Značka: Concept
€969
Do 4 dní

Americká chladnička, Total No Frost; Perfektne pasuje - 90°; LED osvetlenie; Total NO FROST; Chladnička  je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

 Americká chladnička Concept LA7383wh

 

Total NO FROST

Chladnička LA7383wh je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča a súčasne zrýchľuje proces zamrazovania. Vďaka tomu sa potraviny zachovajú dlhšie čerstvé a sú plné vitamínov. Na potravinách sa v mrazničke netvorí ľad, takže máte lepšiu orientáciu o jej obsahu. V neposlednom rade funkcia Total NO FROST prispieva k úspore energie.

 

LED osvetlenie

Dokonalá kontrola nad vašimi potravinami. LED osvetlenie je veľmi úsporné a má dlhú životnosť. Súčasne je šetrné k vašim očiam a potravinám, ktoré pri kontakte s obyčajným svetlom trpia.

 

Perfektne pasuje - 90°

Chladnička LA7383wh disponuje praktickým otváraním dverí, ktoré stačí pre vysunutie zásuviek chladničky aj mrazničky otvoriť len do 90°. Chladničku tak ľahko umiestnite aj do užších priestorov alebo blízko steny.

 

Power COOL

Funkcia Power COOL slúži pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, keď máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiadúcemu ohrevu vnútorného obsahu.

 

Power FREEZE

Funkcia Power FREEZE zrýchľuje zmrazenie novo vložených potravín do mrazničky. V okamihu, keď máte mrazničku otvorenú, chráni uložené potraviny pred rozmrazením.

 

Ideálne rozmery malej Ameriky

LA7383wh ponúka riešenie pre všetkých, ktorí snívajú o americkej chladničke, ale majú malú kuchyňu. Jedná sa o model Side by Side s unikátnou šírkou 83 cm, ktorá lepšie zapadne do konceptu typickej slovenskej kuchyne. Disponuje štandardnou hĺbkou 64 cm, takže perfektne splynie s kuchynskou linkou.

 

 

Objem 445 l

Jednou z hlavných predností chladničiek typu Side by Side je ich veľký objem. Model LA7383wh ponúka úložný priestor s celkovým objemom 445 l, ktorý uspokojí aj početnú rodinu. Chladiaca časť pohodlne pojme veľké hrnce alebo plech na pečenie.

 

Prehľadné vnútorné usporiadanie

V chladničke LA7383wh sa nestratíte. Ponúka praktické vnútorné usporiadanie pre vašu maximálnu orientáciu a ľahkú obsluhu. V pravom krídle tejto chladničky nájdete chladiacu časť, vybavenú sklenenými policami, zásuvkami a priehradkami na dvierkach. Rovnaké usporiadanie ponúka tiež mraznička v ľavej časti spotrebiča.

 

Technické parametre:

Total NO FROST

Power COOL

Power FREEZE

Celkový úžitkový objem: 445 l

Úžitkový objem chladnička 272 l

Úžitkový objem mraznička: 173 l

Energetická trieda: F

Povrch dverí - biele sklo

Boky chladničky - biele

Spotreba 1,08 kWh/deň, 345 kWh/rok

Displej - biely

Alarm nedovrených dverí

Hlučnosť: 41 dB

Akumulačná doba mrazničky: 12 hod

Mraziaca kapacita: 12 kg/deň

Vnútorné LED osvetlenie

Počet kompresorov: 1

Klimatická trieda: SN / N / ST

Detailný popis:

Výška: 1780 mm

Šírka: 836 mm

Hĺbka: 636 mm

Netto hmotnosť: 88 kg

Napätie: 220-240 V~50 Hz

Príkon: 120 W

Chladnička je vrátane pripájacieho kábla

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chladenie
Šírka: 84 cm
Prevedenie: biele sklo
Energetická trieda: F
Hlučnosť (dB): 41

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×