Concept LA7691bc

Kód: LA7691BC
Neohodnotené
Značka: Concept
€1 399
Do 4 dní

Americká chladnička s výrobníkom ľadu; Total NO FROST; Automatický výrobník ľadu; Invertorový kompresor

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

 

Americká chladnička s výrobníkom ľadu Concept LA7691bc BLACK

 

Total NO FROST

Chladnička LA7691bc je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča a súčasne zrýchľuje proces zmrazovania. Vďaka tomu sa potraviny zachovajú dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Na potravinách v mrazničke sa netvorí ľad, takže máte lepšiu orientáciu o jej obsahu. V neposlednom rade funkcia Total NO FROST prispieva k úspore energie.

Invertorový kompresor

Hlavnou výhodou invertorového kompresora je jeho nízka hlučnosť, vyššia efektivita chladenia a dlhšia životnosť Invertorový kompresor sa prispôsobuje okamžitým potrebám pre chladenie a efektívne hospodári s energiou. Pomáha tiež zachovať v chladničke stabilnejšiu teplotu, čím nedochádza k nadmernému chladeniu. Kompresor s digitálnym prevodníkom má nižšiu spotrebu ako bežné kompresory, takže aktívne znižuje vaše účty za elektrinu.

Objem 556 l

Jednou z hlavných predností chladničiek typu Side by Side je ich veľký objem a prehľadné vnútorné usporiadanie. Model LA7691bc ponúka úložný priestor s celkovým objemom 556 l. Chladnička s kapacitou 372 l a priestorná mraznička s objemom 184 l spĺňa potreby početnej domácnosti.

 

 

Automatický výrobník ľadu

Osviežujúca voda, ľadová drť alebo kocky ľadu na vychladenie vášho obľúbeného nápoja? Na ovládacom panely zvoľte, čo si prajete a chladničku LA7691ds si so všetkým hravo poradí. Vďaka pripojeniu na vodovodný rad môžete bez starostí čapovať chladenú vodu priamo z chladničky. Vodný filter sa postará o jej vysokú kvalitu a zbaví ju nežiaducich usadenín a nepríjemného pachu. Tiež ľadové kocky budete mať neustále po ruke. Výrobník ľadu sa automaticky zastaví po naplnení zásobníka, takže sa nemusíte o nič starať. Za okamih, kedy nebudete výrobník ľadu potrebovať, môžete ho úplne vypnúť.

Metal cooling

Časť zadnej steny chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý dokáže pojať oveľa viac chladu ako klasický plast. Vďaka tomu chladnička rýchlejšie dochladí na nastavenú teplotu.

 

Perfektne pasuje - 90°

Chladničku LA7691bc umiestnite aj do úzkych priestorov alebo blízko steny. Dvere nevystupujú do priestoru a pre plnohodnotné vysunutie zásuviek chladničky aj mrazničky ich stačí otvoriť len do pravého uhla.

 

Fresh zóna

Fresh zóna je priestor v spodnej časti chladničky, ktorý sa vyznačuje nižšou teplotou a optimálnou vlhkosťou. Vďaka tomu dochádza až k 2-násobnému predĺženiu skladovacej doby a až 3-násobnému predĺženiu čerstvosti uložených potravín.

Super COOL

Táto funkcia slúži pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, kedy máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiaducemu ohrevu vnútorného obsahu.

Super FREEZE

Funkcia Super mrazenie posilňuje mraziacu kapacitu a urýchľuje zamrazenie novo vložených potravín. Súčasne chráni uložené potraviny pred rozmrazením v okamihu, kedy máte mrazničku otvorenú.

Alarm nedovrených dverí

Stáva sa vám, že občas zabudnete zatvoriť dvere chladničky, čím dochádza k znehodnoteniu uložených potravín a zároveň k vyššej spotrebe elektrickej energie? Vďaka alarmu nedovrených dverí môžete zostať pokojní. V prípade, že chladničku necháte dlhšiu dobu otvorenú, spustí sa zvukový signál, ktorý sa automaticky vypne vždy, kedy chladničku opäť zatvoríte.

 

LED osvetlenie

Moderné LED osvetlenie dokonale nasvieti vnútorný priestor chladničky a mrazničky, takže budete mať dokonalú kontrolu nad uloženými potravinami. Tento typ osvetlenia je v porovnaní s klasickou žiarovkou oveľa úspornejší a súčasne šetrný k vašim potravinám. Vďaka nulovému výdaju tepla nedochádza k zvyšovaniu teploty vo vnútri chladničky.

 

Dotykové ovládanie

Chladnička LA7691bc je vybavená moderným ovládacím panelom s prehľadným, bielo podsvieteným displejom a dotykovým ovládaním. Jednoducho tak môžete kontrolovať, popr. upravovať aktuálnu teplotu v chladničke aj mrazničke a nastavovať ďalšie užitočné funkcie, ktoré chladnička ponúka.

 

Designová línia Black

Luxusné spotrebiče línie BLACK v designe čierneho skla pôsobia veľmi elegantne. Pokiaľ ich doplníte o malé spotrebiče rovnakej línie, máte istotu, že každý ocení vašu perfektnú kuchyňu.

 

Ameriky na jednom mieste

Vytvorili sme pre vás špeciálnu stránku venovanú našim americkým chladničkám. Na jednom mieste tak získate ucelený prehľad o všetkých ponúkaných modeloch. Navštívte našu novú microsite venovanú výhradne americkým chladničkám. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

 

Technické parametre:

Designová línia BLACK

Total NO FROST

Celkový úžitkový objem: 556 l

Úžitkový objem chladnička: 372 l

Úžitkový objem mraznička: 184 l

Fresh zóna

Super FREEZE

Super COOL

Metal cooling

Automatický výrobník ľadu

Energetická trieda: E

Povrch dverí - čierne sklo

Boky chladničky - čierne

Spotreba 0,86 kWh/deň, 312 kWh/rok

Displej - biely

Dotykové ovládanie

Alarm nedovrených dverí

Hlučnosť: 41 dB

Akumulačná doba mrazničky: 6 h

Mraziaca kapacita: 8 kg/deň

Vnútorné LED osvetlenie - chladnička, mraznička

Počet kompresorov: 1

Klimatická trieda: SN / N / ST / T

Detailný popis:

Výška: 1780 mm

Šírka: 911 mm

Hĺbka: 706 mm

Netto hmotnosť: 103 kg

Napätie: 220-240 V~50 Hz

Príkon: 150 W

Chladnička je vrátane pripájacieho kábla (2,4 m)

Chladnička je vrátane prívodnej hadice pre pripojenie k vodovodu (2,6 m)

Chladnička je vrátane 1 ks vodného filtra

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chladenie
Šírka: 91 cm
Prevedenie: čierne sklo
Energetická trieda: E
Hlučnosť (dB): 41

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×