Electrolux KBV4X

Kód: 947727450
Neohodnotené
Značka: Electrolux
€1 898
Do 4 dní

Vákuová zásuvka série 900 vám umožňuje popustiť uzdu svojej kreativite a experimentovať doma so Sous-Vide. Naša vákuová balička sa jednoducho používa, je kompatibilná so všetkými štandardnými vreckami na potraviny na trhu. Umožňuje jednoducho pripraviť šťavnaté steaky a chutnú zeleninu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
 
Vylepšite príchute a uzamknite vlhkosť s varením metódou Sous-Vide
Popustite uzdu svojej kreativite u vás doma a použite našu vákuovú zásuvku na uzamknutie príchute. Vzduchotesné uskladnenie surovín odstráni vzduch, čím sa zadrží vlhkosť a zintenzívnia príchute. Vaše jedlo si zachová svoju textúru, chuť a dokonca aj výživné látky. Pre lahodné výsledky.
 
Namarinádujte do desiatich minút
Naša vákuová zásuvka znamená, že už viac nemusíte hodiny marinovať jedlo, aby ste dosiahli chutné výsledky. Stlačením tlačidla vákuová balička namarinuje jedlo za menej ako desať minút. Uzamkne príchute zatlačením marinády do mäsa, čím zintenzívni príchute.
 
 
Vzduchotesnosť zachováva jedlo čerstvé
Užívajte si jedlo dlhšie s našou vákuovou zásuvkou. Odstránením všetkého vzduchu z vrecúška vydrží jedlo vnútri dlhšie ako keby bolo uskladnené normálne – životnosť niektorých potravín sa môže dokonca strojnásobiť. Jedlo zostáva čerstvé, čo znamená menej odpadu a viac výberu.
 
 
Vzduchotesnosť, Sous-Vide, ohúrenie
Zažite s našou vákuovou zásuvkou varenie ako u šéfkuchára a Sous-Vide. Umožňuje vám upiecť napríklad steak a opatrne vytvoriť chutne jemné a mäkké mäso. Jedlo nevyschne a príchute sú zosilnené, takže môžete vytvoriť kulinárske majstrovské diela.
 
 
 
Výkon
  • Vnútorný objem (l): 8
Inštalácia
  • Farba: Black/Stainless steel with antifingerprint
  • Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 139x560x550
  • Rozmery VxŠxH (mm): 72x408x276
Energia
  • Napätie (V): 220/240
Ostatné
  • Produktové číslo (PNC): 947 727 450
  • Čiarový kód EAN: 7332543660209
  • Product Partner Code: KR

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrevné zásuvky
Prevedenie: čierne sklo s nerezom

Inštalácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×