FABER GALILEO SMART BK + darček

Kód: 7612985682749
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
FABER GALILEO SMART BK  + darček
€1 699
Na objednávku (1 ks)

Revolučný digestor GALILEO SMART integrovaný vo varnej doske sa pýši mnohými prednosťami.
Je takmer neviditeľný, neprekáža pri varení, nebráni výhľadu, robí kuchyňu vzdušnejšiu a vyžaduje len minimálnu starostlivosť pri čistení. S prekvapivou účinnosťou odsáva pary najkratšou cestou z varných nádob. Výkonný a tichý deväť rychlostný motor je klasifikovaný v energetickej triede A ++ a je vodeodolný.
Odsávač pár GALILEO možno ľahko inštalovať do ostrovčeka alebo klasickej kuchynskej linky a môže pracovať s odťahom mimo kuchyňu (potrubie možno viesť soklom skriniek), alebo ako recirkulačné s recyklovateľným filtrom pomocou Recirkulačnej sady.
Vďaka premyslenej konštrukcii zaberie tento výrobok len veľmi málo miesta v skrinke a jeho inštalácia nie je o mnoho zložitejšie, než inštalácia klasickej varnej dosky.
Ovládanie varných zón aj odsávania je dotykové, varná indukčná časť má 1 spojiteľnú zónu. Liatinová mriežka prekrývajúca saciu časť môže byť použitá pre odloženie varnej nádoby.
Kazetový tukový filter, ktorý je ukrytý v sacej štrbine, možno umývať v umývačke riadu. Tento filter je umiestnený pod takým uhlom, aby v prípade pretečenia smeroval tekutinu do záchytného žliabku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Motory BRUSHLESS zaručujú pri vysokej účinnosti značnú úsporu elektrickej energie : -85% spotreby elektrickej energie (kW/h) pri stredných otáčkach a -35% spotreby pri vysokých otáčkach, čo sa odráža v znížení emisií CO2 o 288 kg za dobu životnosti prístroja. Inak povedané, ide o rovnaké množstvo oxidu uhličitého, ktoré vytvorí auto pri prejdení 1,747 km. BRUSH LESS motor, vyvinutý spoločnosťou FABER, je v súčasnej dobe najtichší motor na európskom trhu.

 

 VODEODOLNÝ MOTOR je dostatočne chránený pri úniku väčšieho množstva tekutín. Všetky tekutiny uniknuté behom varenia cez stredovú saciu mriežku sú zachytené v zbernej nádobke pod digestorom.

 

AUTOMATICKÁ FUNKCIA

 

 

Toto dodatočné zvýšenie výkonu prináša celkom 5 sacích rýchlostí. Double Boost má schopnosť eliminovať aj veľké množstvo pary a pachov za pár minút.

 

 
 
Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych potrieb pri varení.
 
 
 

Galileo svojím inteligentným plynulo-dynamickým dizajnom vyniká vysokou odťahovou kapacitou až 6,6 metra za sekundu. Aj tie najtrvalejšie jedlá a pachy sa eliminujú behom niekoľkých minút.

 
  
  

 

Funkcia Bridge umožňuje prepojenie susedných varných zón. S využitím tejto funkcie môžete variť aj vo väčších varných nádobách.

 

 

Odsávač je skonštruovaný tak, aby ostal dostatok priestoru pre zásuvku.

 

   
 
 
Funkcia TIMER ponúka možnosť nie len časovaného automatického vypnutia varnej zóny, ale aj minútku, ktorá signálom upozorní užívateľa na uplynutie nastavenej doby.
 
 

Rýchly ohrev varnej dosky pre dosiahnutie maximálneho výkonu.

 
 

 

 

Špeciálna funkcia POWER MANAGEMENT je funkcia, ktorá umožní zvoliť maximálny celkový príkon (kW) varnej dosky s ohľadom na použitý istič.

 
 
 
 FABER OCHRAŇUJE PLANÉTU

 Ako zabrániť emisii 288 kg CO2 do roka … Vybrať si FABER zelený odsávač! Žitie v triede A ++ je možné aj v kuchyni s odsávačom Faber. Zelené   odsávače Faber spotrebúvajú až o 85% menej ako priemer. Každý rok eliminujú znečistenie ovzdušia ekvivalentné výfukovým emisiám automobilu,   ktorý jazdí 1 747 km. Skutočne impozantný výsledok dosiahnutý vďaka dvom exkluzívnym výrobkom spoločnosti Faber: brushless motory a   technológia osvetlenia LED

 

 

Hmotnosť 26 kg
Šírka (cm)

83

Hĺbka (cm)

52

Farba

Čierna

Ovládanie

dotykové

Počet platní varného panela

4

Farba - všeobecná

Čierna

Typ varného panelu

in

 

Dodatočné parametre

Kategória: Integrované s varným panelom
Šírka: 83 cm
Prevedenie: čierne sklo
Energetická trieda: A++
Hlučnosť (dB): 65

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×