Kompletný vzduchový filter Electrolux EFDBRZ6

Kód: 9009229767
1 hodnotenie
Značka: Electrolux
€139
Do 3 dní

Kompletný vzduchový filter Electrolux EFDBRZ6

Detailné informácie

Podrobný popis

  BREEZE360 Komplexný vzduchový filter
Jedinečné vopred aktivované a ultra jemné filtrovacie médium predstavuje vysoko efektívnu bariéru a zachytí až 99,5 % častíc s rozmermi už od 0,3 mikrometra. Aktívny uhlík odstraňuje nepríjemné pachy a valcovitý tvar zabezpečuje väčšiu kapacitu a dlhšiu životnosť.
Filtračná technológia 360
Filtre PURE A9 360 obsahujú jedinečné vopred aktivované a ultra jemné filtračné médium, ktoré predstavuje vysoko efektívnu bariéru proti mikroskopickým časticiam, takže zachytia až 99,5 % dráždivých častíc s veľkosťou už od 0,3 mikrometra. Valcovitý filter s obrovskou povrchovou plochou zabezpečuje väčšiu kapacitu a dlhšiu životnosť, pričom umožňuje výnimočne efektívnu cirkuláciu vzduchu.
 
Zachytáva nepríjemné pachy
Každý filter Pure A9 360 obsahuje jedinečnú vrstvu vysoko poréznych guľôčok aktívneho uhlíka, ktoré mimoriadne účinne pohlcujú pachy a plyny bežne sa vyskytujúce v domácnosti. Prchavé organické zlúčeniny súvisiace s pachmi domácich zvierat, odpadkov, výparmi pri varení a dokonca s chemikáliami používanými v domácnosti sa efektívne zachytia, aby zostal vzduch v interiéri dlhšie svieži.
Chráňte svojich blízkych pred pred neželanými hosťami/antibakteriálna ochrana
Ochrana pred baktériami prenášanými vzduchom je najvyššou prioritou pri vytváraní zdravšieho prostredia v domácnosti. Filtre PURE A9 360 obsahujú prirodzene efektívny antibakteriálny prostriedok, ktorý neutralizuje enzýmy baktérií na bunkovej úrovni, čím eliminuje až 99,9 % baktérií nachádzajúcich sa v domácnosti a pomáha zabraňovať ich ďalšiemu rozmnožovaniu.
 
Inteligentné filtre
Každý filter PURE A9 s technológiou 360 je vybavený inteligentným štítkom, ktorý meria vystavenie filtra jemným časticiam a zostávajúcu životnosť filtra. Aplikácia informuje, kedy treba vymeniť filter, takže si môžete byť absolútne istí, že filter je úplne nasýtený.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×