LORD B3 + darček

Kód: 4251539600124
1 hodnotenie
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO
LORD B3 + darček
€709
Do 4 dní
 • energetická trieda: A
 • spotreba el. energie pri tradičnom ohreve: 1,02 kWh
 • spotreba el. energie pri teplovzdušnom ohreve: 0,81 kWh
 • LED elektronické (dotykové) ovládanie
 • objem rúry: 71 l
 • dĺžka prívodného kábla: 120 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaradením do energetickej triedy A sa môže pochváliť táto multifunkčná pyrolytická rúra vstavaného typu. Nižšej spotrebe energie napomáha dokonalá tepelná izolácia a dvierka skladajúci sa zo štyroch skiel. Unikne tak len úplné minimum tepla v porovnaní s ostatnými rúrami.

 • dvanástich programov pečenia
 • teplovzdušný 3D ohrev
 • režim určený pre pečenie pizze
 • rýchloohrev
 • funkcia pre kysnutie cesta
 • rozmrazovanie
 • sušenie

Vďaka dotykovému displeju máte dokonalý prehľad

Dotykový LCD displej vám umožní detailné nastavenie programu pečenia. Okrem dvanástich hlavných funkcií totiž rúra disponuje ešte štyridsiatich prednastavenými automatickými programami. Vďaka nim jednoducho pripravíte aj náročnejšie pokrmy a dovediete ich k dokonalosti. Stačí zadať váhu pokrmu - ostatné parametre (vrátane záverečného dopečení) sú potom nastavené automaticky. Na displeji uvidíte okrem hodín a teploty tiež vybraný pečenie režim i automatický program.

Všetky spotrebiče značky LORD pochádzajú z Európy - sú tu vyvíjané a vyrábané podľa nemeckej technológie. Práve vďaka nekompromisnej kvalite týchto spotrebičov na ne poskytujeme predĺženú päťročnú záruku. Dva roky potrvá plná záruka a ďalšie tri roky bezplatný servis.

Rúra sa o seba postará vďaka pyrolytickému čistenie

Pyrolytická rúry, medzi ktoré sa radí aj LORD B3, vám ušetrí starosti s čistením - dokážu sa totiž v podstate vyčistiť samy. A ako to funguje? Pripečených kúskov jedla, mastnoty aj pachov sa vnútrajšok rúry zbaví vďaka funkcii pyrolytického čistenia, ktorá spočíva vo spálenie všetkých nečistôt pri extrémne vysokej teplote, ktorej je rúra prispôsobená. Vnútro rúry pokrýva pyrolytický smalt, ktorý bez problému zvláda teploty do 510 ° C. Čistá rúra bez pripálenín a mastnoty navyše spotrebováva menej elektrickej energie.

Dôležité informácie

spôsob umiestnenia: vstavaná energetická trieda: A spotreba el. energie pri tradičnom ohreve: 1,02 kWh spotreba el. energie pri teplovzdušnom ohreve: 0,81 kWh LED elektronické (dotykové) ovládanie objem rúry: 71 l dĺžka prívodného kábla: 120 cm

Druhy ohrevu

spodný ohrev tradičné ohrev rozmrazovanie celoplošný gril polovičná gril horúci vzduch jemný horúci vzduch teplovzdušnej grilovanie intenzívny ohrev pizza predhriatie udržiavanie teploty pokrmu

Vybavenie a príslušenstvo

dvojúrovňový teleskopický plnovýsuv bočné chrómované vodiace lišty plytký plech hlboký plech chrómovaný rošt

Výhody rúry LORD B3

 • Vďaka jej nízkej spotrebe ušetríte peniaze za energie.
 • Je vybavená 40 prednastavenými programami a 12 druhy ohrevu.
 • Nechýba ani detská poistka, ktorá bráni náhodnému zapnutiu rúry vašimi deťmi.
 • Rúra na pečenie LORD B3 má vnútorný objem až 71 litrov.
 • Pyrolytické čistenie vám zaručí, že vnútorný priestor rúry bude stále dokonale čistý. Čas, ktorý strávite čistením rúry, bude pritom minimálne.

Rúra LORD B3 ponúka 40 automatických prednastavených programov

Bohatý výber programov zaručuje jednoduchú prípravu i tých najnáročnejších pokrmov a vynikajúce výsledky pečenia. Stačí len zadať váhu pokrmu - a ostatné parametre sa nastaví automaticky, vrátane záverečného dopečenie.

12 programov na pečenie dokonale uspokoja vaše kuchárske potreby

Z pestrej ponuky programov na pečenie si vyberiete bez ohľadu na to, aké jedlo práve pripravujete. Teplovzdušný ohrev, režim pizza či intenzívny ohrev - tieto a ďalšie režimy sú vám plne k dispozícii. Súčasťou ponuky sú aj špeciálne funkcie, napríklad udržiavanie teploty pokrmu, predhrievanie riadu, zaváranie alebo rozmrazovanie.

Minimálna spotreba energie ušetrí vaše peniaze

Niekoľkonásobná tepelná izolácia a 4 sklá vo dvierkach zaručujú, že rúra LORD B3 spotrebuje len minimálne množstvo energie, čím pomáha šetriť vaše peniaze - a to ako pri pyrolytickom čistení, tak pri používaní akéhokoľvek programu pečenia.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

 
 

Parametre 

TYP vstavaná
VÝŠKA 59,5 cm
ŠÍRKA 59,5 cm
HĹBKA 54,8 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA A
VÁHA 38 kg
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
ČASOVAČ áno
VYBERATEĽNÉ SKLÁ áno
ČISTENIE RÚRY pyrolytické
HODINY áno
POČET OHREVOV 12
SPOTREBA ENERGIE - OHREV 1,02 kWh
SPOTREBA ENERGIE - HORÚCI VZDUCH 0,81 kWh
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové

Dodatočné parametre

Kategória: Varenie
Záruka: 5 ročná záruka
Prevedenie: nerez / čierne sklo
Energetická trieda: A
Objem (l): 71
Čistenie: pyrolitické
Záručná doba: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×