LORD C12

Kód: 4251539600995
1 hodnotenie
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO
LORD C12
€1 139
Skladom (1 ks)
 • spôsob umiestnenia: voľne stojace
 • energetická účinnosť: E
 • spotreba el. energie za rok: 298 kWh
 • úžitkový objem celkom: 492 l
 • úžitkový objem chladiacej časti: 329 l
 • úžitkový objem mraziacej časti: 163 l
 • výška/šírka/hĺbka: 180,8cm/83,3cm/74cm
 • hlučnosť: C 40 dB (A) re 1 pW
 • klimatická trieda: N-T ( 16 ° C do 43 ° C)
 • farba a materiál dverí: inox Look
 • farba a materiál bokov: šedá počet
 • chladiacich okruhov: 2 počet
 • kompresorov: 1
 • ekologické chladivo: R600a - izobután
 • dĺžka prívodného kábla: 240 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Voľne stojaca americká chladnička v prevedení side by side LORD C 12 so svojou spotrebou 298 kWh za rok radí do energetickej triedy E a to aj prí šírke 83,3 cm. Pre skladovanie vašich potravín je k dispozícii až 492 litrov vnútorného priestoru. Chladnička C 12 zaujme aj svojim moderným nerezovým dizajnom s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, šikovnými funkciami a celkovým kvalitným spracovaním. Medzi výhody tejto chladničky patrí jednoduché dotykové ovládanie a okamžitý prehľad o teplote v mraziacej i chladiacej časti, a to vďaka LCD displeji. Chladnička ponúka funkciu rýchleho schladenia a - v prípade mrazničky - zmrazenie. Oceníte určite tiež funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre chvíle, kedy chladničku z dôvodu dovolenky nebude niekoľko dní nikto otvárať. Funkcia Fresh sa postará o dlhšiu trvanlivosť potravín. Hodiť sa môže aj detská poistka. Chladiaca časť chladničky LORD, ktorá ponúka funkciu automatického odmrazovania, je rozčlenená na niekoľko zón. Tie s označením Fresh sú ideálne pre umiestnenie ovocia a zeleniny. Funkcia Multi-Flow Air Tower zaistí dokonalú cirkuláciu vzduchu a vyrovnávanie teploty v niektorých častiach chladničky. Potraviny môžete umiestniť do celkovo troch políc z bezpečnostného skla, pričom jedna z nich je výškovo nastaviteľné. Vo dverách chladničky nájdete celkom šesť políc. Mraziaca časť ponúka funkciu automatického odmrazovania NoFrost. Zmrazovacia kapacita mrazničky je 18 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu sa doba skladovania pohybuje okolo 15 hodín. Šesť zásuviek ponúkajú dostatok priestoru na ukladanie potravín. Kvalita spotrebičov značky LORD sa dá považovať za skutočne výnimočnú. Vďaka tomu môžeme okrem štandardnej dvojročnej záručnej lehoty garantovať ďalšie tri roky bezplatného servisu.

Dôležité informácie

spôsob umiestnenia: voľne stojace energetická účinnosť: E spotreba el. energie za rok: 298 kWh úžitkový objem celkom: 492 l úžitkový objem chladiacej časti: 329 l úžitkový objem mraziacej časti: 163 l hlučnosť: C 40 dB (A) re 1 pW klimatická trieda: N-T ( 16 ° C do 43 ° C) farba a materiál dverí: inox Look farba a materiál bokov: šedá počet chladiacich okruhov: 2 počet kompresorov: 1 ekologické chladivo: R600a - izobután dĺžka prívodného kábla: 240 cm

Výhody chladničky LORD C12

Patrí do úsporné energetickej triedy, a tak šetrí nielen energia, ale aj vaše peniaze. Nožičky v prednej časti chladničky je možné výškovo nastaviť. S jednoduchým dotykovým ovládaním sa naučíte zaobchádzať naozaj rýchlo. Chladiaca časť chladničky je rozdelená na niekoľko zón. Chladnička disponuje funkciou SuperCool a SuperFrost, rýchle schladenie a zmrazenie. Vďaka LCD displeju budete mať okamžitý prehľad o aktuálnej teplote v mraziacej i chladiacej časti. Na displeji sa nachádza aj jednoduché dotykové ovládanie, s ktorým si ľahko poradíte.

Praktické funkcie, ktoré vám uľahčia život

Chladnička disponuje niekoľkými funkciami, ktoré vám výrazne uľahčí život. Nejedná sa len o klasické činnosti, ako je potrebné rýchle schladenie alebo zmrazenie, ale napríklad o funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre prípad, keď viete, že chladničku niekoľko dní neotvoríte. Funkcia Fresh predĺži trvanlivosť potravín.

Priestranná chladiaca časť

V chladiacej časti nájdete zvláštne zónu pre ovocie a zeleninu. Miesto pre vaše potraviny poskytujú 3 police z bezpečnostného skla, z ktorých jedna je výškovo nastaviteľné. Automatické odmrazovanie a LED osvetlenie je samozrejmosťou.

Mraziaca časť je nenáročná na údržbu

Vďaka automatickému odmrazovanie NoFrost už túto nepríjemnú činnosť nebudete musieť naďalej vykonávať. V prípade výpadku prúdu je doba skladovania v mrazničke až 15 hodín.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.
Parametre
TYP voľne stojaca
VÝŠKA 180,8 cm
ŠÍRKA 83,3 cm
HĹBKA 74 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA E
SPOTREBA ENERGIE ZA 24H 0,81 kWh
ÚŽITNÝ OBJEM CELKOM 492 l
OSVETLENIE CHLADIACEJ ČASTI LED
MATERIÁL POLÍČOK CHLADIACEJ ČASTI bezpečnostné sklo
MATERIÁL POLIČIEK MRAZIACE ČASTI sklo
UMIESTNENIE MRAZNIČKY dole
DĹŽKA PRÍVODNÉHO KÁBLU 240 cm
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
ALARM OTVORENÝCH DVERÍ áno, chladiaca časť
FAREBNÉ PREVEDENIE BOKOV sivá
FAREBNÉ PREVEDENIE DVERÍ Inox Look
DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU PRÚDU 15 hod.
MNOŽSTVO NA ZMRAZENIE ZA 24 HOD 18 kg
POČET TEPLOTNÝCH ZÓN 2
POČET ZÁSUVOK 6
SIGNALIZÁCIA PORUCHY nie
SUPERFROST áno
SYSTÉM CHLADENIA V CHLADIACEJ ČASTI dynamický
SYSTÉM CHLADENIA V MRAZIACE ČASTI dynamický
SPÔSOB ODMRAZOVANIA CHLADIACEJ ČASTI automatický
SPÔSOB ODMRAZOVANIA MRAZIACE ČASTI automatický

Dodatočné parametre

Kategória: Chladenie
Záruka: 5 ročná záruka
Šírka: 83 cm
Prevedenie: nerez
Energetická trieda: E
Hlučnosť (dB): 40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×