LORD C13

Kód: 4251539601152
1 hodnotenie
Značka: LORD
€729
Skladom (1 ks)
 • spôsob umiestnenia: voľne stojace energetická
 • účinnosť: E
 • spotreba el. energie za rok: 249 kWh
 • úžitkový objem celkom: 323 l
 • úžitkový objem chladiacej časti: 219 l (200 19 zóna 0 ° C)
 • úžitkový objem mraziacej časti: 104 l
 • výška/šírka/hĺbka : 185cm/60cm/65cm
 • hlučnosť: C 40 dB (A) re 1 pW
 • klimatická trieda: SN-ST ( 10 ° C až 38 ° C)
 • farba dverí: inox Look
 • farba bokov: šedá počet
 • chladiacich okruhov: 2
 • počet kompresorov: 1
 • ekologické chladivo: R600a - izobután
 • dĺžka prívodného kábla: 240 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Voľne stojaca chladnička LORD C13 sa so svojou spotrebou 249 kWh za rok radí do energetickej triedy E. Medzi výhody tejto kombinovanej chladničky patrí jednoduché dotykové ovládanie a okamžitý prehľad o teplote v mraziacej i chladiacej časti, a to vďaka LCD displeji. Chladnička ponúka funkciu rýchleho schladenia a - v prípade mrazničky - zmrazenie. Oceníte určite tiež funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre chvíle, kedy chladničku z dôvodu dovolenky nebude niekoľko dní nikto otvárať. Funkcia Fresh sa postará o dlhšiu trvanlivosť potravín. Hodiť sa môže aj detská poistka. V chladiacej časti nájdete niekoľko teplotných zón. Chladiaca časť chladničky LORD C13, ktorá ponúka funkciu automatického odmrazovania, je rozčlenená na niekoľko zón. Tá s označením Fresh je ideálny pre umiestnenie ovocia a zeleniny. Zóna 0 ° C bola vytvorená pre ryby a mäso. Funkcia Multi-Flow Air Tower zaistí dokonalú cirkuláciu vzduchu a vyrovnávanie teploty v niektorých častiach chladničky. Potraviny môžete umiestniť do celkom štyroch políc z bezpečnostného skla, pričom tri z nich sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani polička na fľaše a vo dverách chladničky nájdete celkom tri police. U tejto chladničky nájdete integrované držadlo. Mraziaca časť ponúka funkciu automatického odmrazovania NoFrost. Zmrazovacia kapacita mrazničky je 12 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu sa doba skladovania pohybuje okolo 20 hodín. Tri zásuvky ponúkajú dostatok priestoru na ukladanie potravín. Nemusíte sa báť nedovretých dverí, akustický alarm vám túto skutočnosť bezodkladne ohlási.

Výhody chladničky LORD C13

Patrí do úsporné energetickej triedy, a tak šetrí nielen energia, ale aj vaše peniaze. Nožičky u chladničky je možné výškovo nastaviť. Pánty dverí je možné presunúť zľava doprava Automatické odmrazovanie NoFrost. Akustický alarm otvorených dverí. Vďaka LCD displeju budete mať okamžitý prehľad o aktuálnej teplote v mraziacej i chladiacej časti. Na displeji sa nachádza aj jednoduché dotykové ovládanie, s ktorým si ľahko poradíte.

Praktické funkcie, ktoré vám uľahčia život

Chladnička disponuje niekoľkými funkciami, ktoré vám výrazne uľahčí život. Nejedná sa len o klasické činnosti, ako je potrebné rýchle schladenie alebo zmrazenie, ale napríklad o funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre prípad, keď viete, že chladničku niekoľko dní neotvoríte. Funkcia Fresh predĺži trvanlivosť potravín.

Priestranná chladiaca časť

V chladiacej časti nájdete zvláštne zónu pre ovocie a zeleninu, a tiež zónu pre ryby a mäso. Miesto pre vaše potraviny poskytujú 4 police z bezpečnostného skla, z ktorých tri sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani praktická polička na fľaše.

Mraziaca časť je nenáročná na údržbu

Vďaka technológii NoFrost už nikdy netreba strácať čas s odmrazovaním. V prípade výpadku prúdu je doba skladovania v mrazničke až 20 hodín.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.
Parametre
TYP voľne stojaca
VÝŠKA 185 cm
ŠÍRKA 60 cm
HĹBKA 65 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA E
SPOTREBA ENERGIE ZA 24H 0,68 kWh
ÚŽITNÝ OBJEM CELKOM 323 l
OSVETLENIE CHLADIACEJ ČASTI LED
MATERIÁL POLÍČOK CHLADIACEJ ČASTI bezpečnostné sklo
MATERIÁL POLIČIEK MRAZIACE ČASTI sklo
UMIESTNENIE MRAZNIČKY dole
DĹŽKA PRÍVODNÉHO KÁBLU 240 cm
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
ALARM OTVORENÝCH DVERÍ áno
FAREBNÉ PREVEDENIE BOKOV sivá
DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU PRÚDU 20 hod.
MNOŽSTVO NA ZMRAZENIE ZA 24 HOD 12 kg
POČET TEPLOTNÝCH ZÓN 2
POČET ZÁSUVOK 3
SIGNALIZÁCIA PORUCHY -
SUPERFROST áno
SYSTÉM CHLADENIA V CHLADIACEJ ČASTI dynamický
SYSTÉM CHLADENIA V MRAZIACE ČASTI dynamický
SPÔSOB ODMRAZOVANIA MRAZIACE ČASTI automatický
SPÔSOB ODMRAZOVANIA V CHLADIACEJ ČASTI automatický

Dodatočné parametre

Kategória: Chladenie
Záruka: 5 ročná záruka
Šírka: 60 cm
Prevedenie: nerez
Energetická trieda: E
Hlučnosť (dB): 40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×