LORD C4

Kód: 4251539601206
1 hodnotenie
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO
LORD C4
€839
Skladom (1 ks)
  • Čistý objem mrazničky: 104 L
  • Čistý objem chladničky: 243 L
  • Energetická trieda: D
  • Ročná spotreba: 203 kWh
  • Hlučnosť : 39db 
  • 5 ročná záruka 

Detailné informácie

Podrobný popis

Voľne stojaca chladnička LORD C4 sa so svojou spotrebou 203 kWh za rok radí do úspornej energetickej triedy D. Nožičky v prednej časti spotrebiča dá výškovo nastaviť. Pánty dverí sú umiestnené vpravo, je ale možné strany vymeniť. Medzi výhody tejto kombinovanej chladničky patrí jednoduché dotykové ovládanie a okamžitý prehľad o teplote v mraziacej i chladiacej časti, a to vďaka LCD displeji. Chladnička ponúka funkciu rýchleho schladenia a - v prípade mrazničky - zmrazenie. Oceníte určite tiež funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre chvíle, kedy chladničku z dôvodu dovolenky nebude niekoľko dní nikto otvárať. Funkcia Eco potom zabezpečí ešte úspornejšiu prevádzku ako zvyčajne a funkcie Fresh sa postará o dlhšiu trvanlivosť potravín. Hodiť sa môže aj detská poistka. V chladiacej časti nájdete niekoľko teplotných zón. Chladiaca časť chladničky LORD, ktorá ponúka funkciu automatického odmrazovania, je rozčlenená na niekoľko zón. Tá s označením Fresh je ideálny pre umiestnenie ovocia a zeleniny. Zóna 0 ° C bola vytvorená pre ryby a mäso. Funkcia Multi-Flow Air Tower zaistí dokonalú cirkuláciu vzduchu a vyrovnávanie teploty v niektorých častiach chladničky. Potraviny môžete umiestniť do celkom štyroch políc z bezpečnostného skla, pričom tri z nich sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani polička na fľaše a vo dverách chladničky nájdete celkom štyri police. Mraznička vám ohlási zvýšenie teploty. Mraziaca časť ponúka funkciu automatického odmrazovania NoFrost. Zmrazovacia kapacita mrazničky je 15 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu sa doba skladovania pohybuje okolo 20 hodín. Tri zásuvky ponúkajú dostatok priestoru na ukladanie potravín. Kvalita spotrebičov značky LORD sa dá považovať za skutočne výnimočnú. Vďaka tomu môžeme okrem štandardnej dvojročnej záručnej lehoty garantovať ďalšie tri roky bezplatného servisu.

Dôležité informácie:

spôsob umiestnenia: voľne stojace energetická účinnosť: D spotreba el. energie za rok: 203 kWh úžitkový objem celkom: 347 l úžitkový objem chladiacej časti: 243 l úžitkový objem mraziacej časti: 104 l hlučnosť: C 39 dB (A) re 1 pW klimatická trieda: SN-T ( 10 ° C až 43 ° C) farba a materiál dverí: čierny nerezový vzhľad (čierny inoxLook) farba a materiál bokov: tmavo šedá počet chladiacich okruhov: 2 počet kompresorov: 1- inventor BLDC ekologické chladivo: R600a - izobután dĺžka prívodného kábla: 240 cm

Výhody chladničky LORD C4

Patrí do úspornej energetickej triedy D, a tak šetrí nielen energia, ale aj vaše peniaze. Nožičky v prednej časti chladničky je možné výškovo nastaviť. Pánty dverí je možné presunúť zľava doprava. S jednoduchým dotykovým ovládaním sa naučíte zaobchádzať naozaj rýchlo. Vďaka LCD displeju budete mať okamžitý prehľad o aktuálnej teplote v mraziacej i chladiacej časti. Na displeji sa nachádza aj jednoduché dotykové ovládanie, s ktorým si ľahko poradíte.

Praktické funkcie, ktoré vám uľahčia život:

Chladnička disponuje niekoľkými funkciami, ktoré vám výrazne uľahčí život. Nejedná sa len o klasické činnosti, ako je potrebné rýchle schladenie alebo zmrazenie, ale napríklad o funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre prípad, keď viete, že chladničku niekoľko dní neotvoríte. Funkcia Fresh predĺži trvanlivosť potravín a funkcie Eco zaistí úspornejšiu prevádzku.

Priestranná chladiaca časť

V chladiacej časti nájdete zvláštne zónu pre ovocie a zeleninu, a tiež zónu pre ryby a mäso. Miesto pre vaše potraviny poskytujú 4 police z bezpečnostného skla, z ktorých tri sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani praktická polička na fľaše.

Mraziaca časť je nenáročná na údržbu

Vďaka automatickému odmrazovanie NoFrost už túto nepríjemnú činnosť nebudete musieť naďalej vykonávať. V prípade výpadku prúdu je doba skladovania v mrazničke až 20 hodín.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

 

Parametre
TYP voľne stojaca
VÝŠKA 195 cm
ŠÍRKA 60 cm
HĹBKA 69 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA D
DISPLEJ áno
HLUČNOSŤ 39 dB
TRIEDA HLUČNOSTI C
KLIMATICKÁ TRIEDA SN-T ( 10°C až  43°C)
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA ROK 203 kWh
SPOTREBA ENERGIE ZA 24H 0,56 kWh
UŽITNÝ OBJEM 347 l
ÚŽITNÝ OBJEM CHLADIACEJ ČASTI 243 l
ÚŽITNÝ OBJEM MRAZIACE ČASTI 104 l
FUNKCE HOLIDAY/DOVOLENKA áno
DETSKÁ POISTKA áno
OSVETLENIE CHLADIACEJ ČASTI LED
POČET CHLADIACÍCH OKRUHOV 2
POČET POLÍC CHLADIACEJ ČASTI 4
MATERIÁL POLÍČOK CHLADIACEJ ČASTI bezpečnostné sklo
POČET DVERNÝCH POLIČIEK 4
POČET VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝCH POLÍC 3
POČET ZÁSUVOK MRAZIACE ČASTI 3
POLIČKA NA FĽAŠE áno
MADLO ergonomické
METAL-COOLING nie
POČET KOMPRESOROV 1
DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU 20 hodín
SYSTÉM CHLADENIA -CHLAD dynamický
SYSTÉM CHLADENIA -MRÁZ dynamický
RÝCHLE ZMRAZENIE áno
UKAZOVATEĽ TEPLOTY digitálne zobrazenie teploty
UMIESTNENIE OVLÁDANIA na dverách
UMIESTNENIE MRAZNIČKY dole
UUMIESTNENIE PÁNTOV DVERÍ vpravo (možno zameniť)
CHLADIVO R600a - isobutan
ZÁSUVKA PRE MÄSO A RYBY 1
ZMRAZOVACIA KAPACITA ZA 24H 15 kg
SPÔSOB ODMRADZOVANIA CHLADIACEJ ČASTI automatický
SPUSOB ODMRADZOVANIA MRAZIACE ČASTI automatický
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
SPÔSOB UMIESTNENIA voľne stojaca
NAPÄTIE 220 - 240V
FREKVENCIA 50 Hz

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chladenie
Záruka: 5 ročná záruka
Šírka: 60 cm
Prevedenie: nerez
Energetická trieda: D
Hlučnosť (dB): 39

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×