LORD C6

Kód: 4251539601213
1 hodnotenie
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO
LORD C6
€769
Skladom (1 ks)
 • spôsob umiestnenia: voľne stojace
 • energetická účinnosť: E
 • spotreba el. energie za rok: 254 kWh
 • úžitkový objem celkom: 347 l
 • úžitkový objem chladiacej časti: 243 l
 • úžitkový objem mraziacej časti: 104 l
 • Výška/šírka/hĺbka: 195cm/60cm/69cm
 • hlučnosť: 41 dB (A) re 1 pW
 • klimatická trieda: SN-ST ( 10 ° C až 38 ° C)
 • farba a materiál dverí: nerezový vzhľad (nerez inoxLook)
 • farba a materiál bokov: tmavo šedá počet
 • chladiacich okruhov: 2 počet kompresorov: 1
 • ekologické chladivo: R600a - izobután

Detailné informácie

Podrobný popis

oľne stojaca chladnička LORD C6 sa so svojou spotrebou 254 kWh za rok radí do energetickej triedy E. Medzi výhody tejto kombinovanej chladničky patrí jednoduché dotykové ovládanie a okamžitý prehľad o teplote v mraziacej i chladiacej časti, a to vďaka LCD displeji. Chladnička ponúka funkciu rýchleho schladenia a - v prípade mrazničky - zmrazenie. Oceníte určite tiež funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre chvíle, kedy chladničku z dôvodu dovolenky nebude niekoľko dní nikto otvárať. Funkcia Eco potom zabezpečí ešte úspornejšiu prevádzku ako zvyčajne a funkcie Fresh sa postará o dlhšiu trvanlivosť potravín. Hodiť sa môže aj detská poistka. V chladiacej časti nájdete niekoľko teplotných zón. Chladiaca časť chladničky LORD C6, ktorá ponúka funkciu automatického odmrazovania, je rozčlenená na niekoľko zón. Tá s označením Fresh je ideálny pre umiestnenie ovocia a zeleniny. Zóna 0 ° C bola vytvorená pre ryby a mäso. Funkcia Multi-Flow Air Tower zaistí dokonalú cirkuláciu vzduchu a vyrovnávanie teploty v niektorých častiach chladničky. Potraviny môžete umiestniť do celkom štyroch políc z bezpečnostného skla, pričom tri z nich sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani polička na fľaše a vo dverách chladničky nájdete celkom štyri police. Mraziaca časť ponúka funkciu automatického odmrazovania NoFrost. Zmrazovacia kapacita mrazničky je 12 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu sa doba skladovania pohybuje okolo 20 hodín. Tri zásuvky ponúkajú dostatok priestoru na ukladanie potravín. Nemusíte sa báť nedovretých dverí, akustický alarm vám túto skutočnosť bezodkladne ohlási. Kvalita spotrebičov značky LORD sa dá považovať za skutočne výnimočnú. Vďaka tomu môžeme okrem štandardnej dvojročnej záručnej lehoty garantovať ďalšie tri roky bezplatného servisu.

Dôležité informácie

spôsob umiestnenia: voľne stojace energetická účinnosť: E spotreba el. energie za rok: 254 kWh úžitkový objem celkom: 347 l úžitkový objem chladiacej časti: 243 l úžitkový objem mraziacej časti: 104 l hlučnosť: 41 dB (A) re 1 pW klimatická trieda: SN-ST ( 10 ° C až 38 ° C) farba a materiál dverí: nerezový vzhľad (nerez inoxLook) farba a materiál bokov: tmavo šedá počet chladiacich okruhov: 2 počet kompresorov: 1 ekologické chladivo: R600a - izobután

Výhody chladničky LORD C6

Patrí do úsporné energetickej triedy, a tak šetrí nielen energia, ale aj vaše peniaze. Nožičky u chladničky je možné výškovo nastaviť. Pánty dverí je možné presunúť zľava doprava Automatické odmrazovanie NoFrost. Akustický alarm otvorených dverí. Vďaka LCD displeju budete mať okamžitý prehľad o aktuálnej teplote v mraziacej i chladiacej časti. Na displeji sa nachádza aj jednoduché dotykové ovládanie, s ktorým si ľahko poradíte.

Praktické funkcie, ktoré vám uľahčia život

Chladnička disponuje niekoľkými funkciami, ktoré vám výrazne uľahčí život. Nejedná sa len o klasické činnosti, ako je potrebné rýchle schladenie alebo zmrazenie, ale napríklad o funkciu Holiday, ktorá je ideálna pre prípad, keď viete, že chladničku niekoľko dní neotvoríte. Funkcia Fresh predĺži trvanlivosť potravín a funkcie Eco zaistí úspornejšiu prevádzku.

Priestranná chladiaca časť

V chladiacej časti nájdete zvláštne zónu pre ovocie a zeleninu, a tiež zónu pre ryby a mäso. Miesto pre vaše potraviny poskytujú 4 police z bezpečnostného skla, z ktorých tri sú výškovo nastaviteľné. Nechýba ani praktická polička na fľaše.

Mraziaca časť je nenáročná na údržbu

Vďaka technológii NoFrost už nikdy netreba strácať čas s odmrazovaním. V prípade výpadku prúdu je doba skladovania v mrazničke až 20 hodín.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.
Parametre
TYP voľne stojaca
VÝŠKA 195 cm
ŠÍRKA 60 cm
HĹBKA 69 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA E
DISPLEJ áno
HLUČNOSŤ 41 dB
TRIEDA HLUČNOSTI C
KLIMATICKÁ TRIEDA SN-ST ( 10°C až  38°C)
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA ROK 254 kWh
SPOTREBA ENERGIE ZA 24H 0,70 kWh
UŽITNÝ OBJEM 347 l
ÚŽITNÝ OBJEM CHLADIACEJ ČASTI 243 l
ÚŽITNÝ OBJEM MRAZIACE ČASTI 104 l
FUNKCE HOLIDAY/DOVOLENKA áno
DETSKÁ POISTKA áno
OSVETLENIE CHLADIACEJ ČASTI LED
POČET CHLADIACÍCH OKRUHOV 2
POČET POLÍC CHLADIACEJ ČASTI 4
MATERIÁL POLÍČOK CHLADIACEJ ČASTI bezpečnostné sklo
POČET DVERNÝCH POLIČIEK 4
POČET VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝCH POLÍC 3
POČET ZÁSUVOK MRAZIACE ČASTI 3
POLIČKA NA FĽAŠE áno
MADLO integrované
METAL-COOLING nie
POČET KOMPRESOROV 1
DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU 20 hodín
SYSTÉM CHLADENIA -CHLAD dynamický
SYSTÉM CHLADENIA -MRÁZ dynamický
RÝCHLE SCHLADENIA áno
RÝCHLE ZMRAZENIE áno
UKAZOVATEĽ TEPLOTY digitálne zobrazenie teploty
UMIESTNENIE OVLÁDANIA na dverách
UMIESTNENIE MRAZNIČKY dole
UUMIESTNENIE PÁNTOV DVERÍ vpravo (možno zameniť)
CHLADIVO R600a - isobutan
ZÁSUVKA PRE MÄSO A RYBY 1
ZMRAZOVACIA KAPACITA ZA 24H 12 kg
SPÔSOB ODMRADZOVANIA CHLADIACEJ ČASTI automatický
SPUSOB ODMRADZOVANIA MRAZIACE ČASTI automatický
SPÔSOB OVLÁDANIA dotykové
SPÔSOB UMIESTNENIA voľne stojaca
NAPÄTIE 220 - 240V
FREKVENCIA 50 Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Chladenie
Záruka: 5 ročná záruka
Šírka: 60 cm
Prevedenie: nerez
Energetická trieda: E
Hlučnosť (dB): 40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×