LORD D2

Kód: 4251539601336
2 hodnotenia
Značka: LORD
€609
Do 4 dní
 • Energetická trieda: C
 • Spotreba vody: 8 l/ 1 cyklus
 • Spotreba elektriny: 59 kWh/ 100 cyklov
 • Výška/šírka/hĺbka: 81,5cm/44,8cm/55cm
 • Hlučnosť: 42 dB
 • Kapacita: 10 obedových súprav

Detailné informácie

Podrobný popis

Vstavaná umývačka riadu LORD D2 o šírke 45 cm sa radí do energetickej triedy C. Umývačka dokáže pojať celkom 10 obedových súprav. Jej vnútorný priestor je usporiadaný tak, aby sa každý kus riadu zo sady dokonale umyl a usušil. Riad sa dá rozdeliť do celkom 3 úrovní. Navyše vo vnútri nájdete aj príborovú zásuvku, ktorá zaistí perfektne umyté príbory a zároveň viac miesta pre ďalší, objemnejší riad. Môžete vyberať z 8 základných programov. Hodiť sa bude potrebné rýchle umývanie na 45 °C, či naopak intenzívne umývanie na 65 °C. Nechýba ani ekonomický program, ktorý váš riad umyje pri 50 °C. Zvoliť môžete tiež funkciu na predumytie riadu. Pokiaľ nemáte žiadne zvláštne požiadavky, stačí jednoducho zvoliť automatický program. Ten vďaka špeciálnym senzorom dokáže posúdiť mieru zašpinenia riadu. Podľa toho zvolí ideálnu teplotu v rozmedzí 55 až 65 °C. Zároveň spotrebuje len také množstvo vody, aké je potrebné na perfektné umytie. Po skončení umývacieho cyklu sa umývačka dokáže sama automaticky otvoriť.

Umývačka sa zvládne sama zapnúť napríklad v noci

Začiatok umývania si pomocou displeja môžete odložiť až o 24 hodín. Umývačka sa tak sama zapne napríklad v noci alebo keď ste v práci. A ako spoznáte ukončenie programu? Spotrebič ho signalizuje zvukovým signálom. Nehodám predovšetkým vo vašej neprítomnosti zabráni funkcie AquaStop. Ide o mechanizmus, ktorý dokáže vašu domácnosť ochrániť pred vykúrením v prípade poruchy spotrebiča či problému s prívodnou hadicou. Umývačka LORD D2 je vybavená BLDC invertorovým motorom. Medzi jeho výhody patrí výnimočná odolnosť a úspornosť, a to vďaka modernej bezuhlíkovej technológii. Nemusíte sa báť ani zbytočného hluku a vibrácií. Hlučnosť umývačky je totiž iba 42 dB.

Niekoľko dôležitých údajov k umývačke LORD D2

Energetická trieda: C Spotreba vody: 8 l/ 1 cyklus Spotreba elektriny: 59 kWh/ 100 cyklov Hlučnosť: 42 dB Kapacita: 10 obedových súprav

Programy

 • Rýchle umývanie 45 °C
 • Intenzívna 65 °C
 • Sklo 50 °C
 • Univerzálna 55 °C
 • Ekonomický 50 °C
 • Auto 55–65 °C
 • 90 minút 60 °C
 • Predumytie

Výhody umývačky LORD D2

Vnútri umývačky je miesto pre 10 jedálenských sád. Riad sa vkladá do 3 úrovní. Vďaka príborovej zásuvke budú vaše príbory vždy dokonale umyté, navyše v umývačke zostane viac miesta pre väčší riad. Začiatok umývania si môžete odložiť až o 24 hodín. Funkcia AquaStop, ktorou umývačka disponuje, dokáže ochrániť vašu domácnosť pred vykúrením v prípade poruchy spotrebiča. Hlučnosť umývačky je len 42 dB, a tak sa nemusíte báť nadmerného hluku.

Praktický automatický program šetrí energiu aj vaše peniaze

Automatický program dokáže pomocou špeciálnych senzorov zhodnotiť, ako veľmi je váš riad špinavý. Po tejto analýze zvolí ideálnu teplotu a spotrebuje len také množstvo vody, ktoré je nevyhnutné na dokonalý výsledok.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zadarmo. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácia.

 

Parametre
TYP voľne stojaca
VÝŠKA 81,5 cm
ŠÍRKA 44,8 cm
HĹBKA 55 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA C
HLUČNOSŤ 42 dB
DETSKÁ POISTKA áno
SPÔSOB OVLÁDANIA tlačidlá
SPÔSOB UMIESTNENIA vstavaná
AKUSTICKÝ INDIKÁTOR áno
AQUASTOP áno
FARBA nerez (panel)
INDIKATOR NEDOSTATKU LEŠTIDLA áno
INDIKATOR NEDOSTATKU SOLI áno
OCHRANA PROTI PRETEČENIU áno
ODLOŽENIE ŠTARTU až 24 hodín
POČET JEDÁLOVÝCH SAD 10
POČET PROGRAMOV 8
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA 100 CYKLOV 59 kWh
SPOTREBA VODY 8 l / 1 cyklus
TYP MOTORA BLDC invertorový
NAPÄTIE 220 - 240V
FREKVENCIA 50 Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Umývačky riadu
Záruka: 5 ročná záruka
Energetická trieda: C
Hlučnosť (dB): 42
Výbava: 3 koše

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×