LORD D4

Kód: 4251539600919
1 hodnotenie
Značka: LORD
€689
Do 4 dní
  • Spôsob umiestnenia: vstavaná
  • Energetická trieda: C
  • Spotreba energie: 75 kWh / 100 cyklov
  • Spotreba vody: 9,8 l / 1 cyklus
  • Výška/šírka/hĺbka:81,5cm/59,8cm/55cm
  • Hlučnosť: B 42 dB (A) re 1 pW
  • Kapacita: 14 obedových súprav v 3 úrovniach (spodný kôš horný kôš príborová zásuvka)
  • Odložený štart max. 24 h Trojitá vodné ochrana (AquaStop)

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné, vstavaná umývačka riadu LORD D4 s 5-ročnou zárukou ZADARMO v energetickej triede C. Spotreba vody je 9,8 l / 1 cyklus a spotreba elektrickej energie 0,75 kWh na cyklus. Vnútorný priestor umývačky je vyrobený a usporiadaný tak, aby všetkých 14 obedových súprav bolo vždy bezchybne umytých a usušených. Riad sa vkladá do 3 úrovní, nadštandardnou výbavou je príborová zásuvka. Vďaka nej budete mať príbory stále perfektne umyté a v umývačke zostane veľa miesta aj pre ďalšie objemné riady, hrnce a taniere. Umývačka LORD je vybavená 8 základnými programami. Určite oceníte niektorý z nasledovných: Rýchle umývanie na 55 ° C, Intenzívny na 60 ° C, alebo Ekonomický na 50 ° C. Samozrejmosťou je tiež možnosť voľby Predumytie. Vďaka špičkovej technológii, ktorou je umývačka vybavená, je však prioritou voľby Automatický program. Ten využíva špeciálnych senzorov na to, aby posúdil mieru zašpinenia vášho riadu. Následne zvolí ideálnu teplotu pre umývanie 55 ° - 65 ° C a spotrebuje iba taký objem vody, ktorý je nevyhnutný k perfektnému výsledku. Výrobok je vybavený prehľadným LED displejom, umožňujúcim neustálu kontrolu nad zvolenými programami a uľahčuje všetky nastavenia. Displej informuje o čase, ktorý zostáva do konca umývania, o potrebe doplniť leštidlo alebo soľ. Bežne dostupnú funkciou je aj možnosť odloženia začiatku umývania až o 24 hod. Výrobok je veľmi tichý, jeho hlučnosť je len 42 dB. Dizajn a konštrukcia výrobku sú navrhnuté tak, aby vyhovovali moderným trendom a boli neustále aktuálne. Umývačka je vybavená systémom vodnej ochrany a samočistiacim trojitým filtrom.

Niekoľko dôležitých údajov k umývačke LORD D4

Spôsob umiestnenia: vstavaná Energetická trieda: C Spotreba energie: 75 kWh / 100 cyklov Spotreba vody: 9,8 l / 1 cyklus Hlučnosť: B 42 dB (A) re 1 pW Kapacita: 14 obedových súprav v 3 úrovniach (spodný kôš horný kôš príborová zásuvka) Odložený štart max. 24 h Trojitá vodné ochrana (AquaStop)

Programy

Intenzívny 65 ° C, Automatický 55 ° C - 65 ° C, Eco 50 ° C, Rýchle umývanie 55 ° C, Univerzálny 55 ° C, Sklo 50 ° C, 30 min. 40 ° C, predumytie

Výhody umývačky LORD D4

Nízka spotreba energie zaručuje, že používaním umývačky ušetríte nielen čas, ale aj peniaze. Jej prevádzková hlučnosť je len 42 dB, a tak ju môžete používať aj v noci. Ponúka pestrú paletu 8 programov, ktoré sú doplnené ďalšími prídavnými a praktickými funkciami. Prehľadný LED displej uľahčuje všetky nastavenia. Umývačka je vybavená systémom vodnej ochrany a samočistiacim trojitým filtrom.

Prakticky usporiadaný vnútorný priestor umývačky zaručuje perfektný výsledok

Usporiadanie vnútorného priestoru umývačky zaručuje, že všetkých 14 obedových súprav bude dokonale umytých a usušených. Nájdete tu aj príborovou zásuvku, vďaka ktorej budete mať príbory stále dokonale umyté.

Kontrolu a nastavenie vykonáte ľahko pomocou LED displeja

LED displej vám umožní neustále kontrolovať zvolenej programy a uľahčuje všetky nastavenia. Informuje o čase, ktorý zostáva do konca umývania, a upozorní na to, že je potrebné doplniť soľ alebo leštidlo.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

 

Parametre
TYP vstavaná
VÝŠKA 81,5 cm
ŠÍRKA 59,8 cm
HĹBKA 55 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA C
HLUČNOSŤ 42 dB
DETSKÁ POISTKA áno
SPÔSOB OVLÁDANIA tlačidlá
SPÔSOB UMIESTNENIA vstavaná
AKUSTICKÝ INDIKÁTOR áno
AQUASTOP áno
FARBA nerez (panel)
INDIKATOR NEDOSTATKU LEŠTIDLA áno
INDIKATOR NEDOSTATKU SOLI áno
OCHRANA PROTI PRETEČENIU áno
ODLOŽENIE ŠTARTU až 24 hodín
POČET JEDÁLOVÝCH SAD 14
POČET PROGRAMOV 8
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA 100 CYKLOV 75 kWh
SPOTREBA VODY 9,8 l
TYP MOTORA BLDC invertorový
NAPÄTIE 220 - 240V
FREKVENCIA 50 Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Umývačky riadu
Záruka: 5 ročná záruka
Prevedenie: nerez
Energetická trieda: C
Hlučnosť (dB): 42
Výbava: 3 koše

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×