Lord W9

Kód: 4251539600933
2 hodnotenia
Značka: LORD
€509
Do 4 dní

 Vrchom plnená práčka LORD W9 v energetickej triede C. Hravo zvládne až 8 kilogramov bielizne naraz. Vybrať si môžete z 16 programov, kedy okrem iného práčka ponúka program pre bavlnu, vlnu, šport a ďalšie. Celonerezový bubon s unikátnou štruktúrou je k vašej bielizni šetrný a predchádza jeho nežiadúcemu pokrčenia. Rozmery: 40×87,5×61 cm (Š×V×H), hmotnosť 56kg

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Samostatne stojaca, vrchom plnená práčka LORD W9 v energetickej triede C. Hravo zvládne až 8 kilogramov bielizne naraz. Vybrať si môžete z 16 programov, kedy okrem iného práčka ponúka program pre bavlnu, vlnu, šport a ďalšie. Celonerezový bubon s unikátnou štruktúrou je k vašej bielizni šetrný a predchádza jeho nežiadúcemu pokrčenia.

Jemné otváranie bubna pre pohodlnú manipuláciu

Funkcia soft opening, teda jemné otváranie bubna, zabráni nepríjemnému vystrelenie dvierok bubna, známe z minulosti. Ďalšia užitočná funkcia je zastavenie dvierok bubna vždy hore, čím odpadne nepríjemné otáčania bubna do tej správnej polohy. Pre váš pokoj je práčka LORD W9 vybavená ochranou proti pretečeniu, prepeneniu a tiež kontrolou vyváženosti pri odstreďovaní.

Odložte si začiatok prania až o 24 hodín

Výhodou je prehľadný dotykový LED displej, ktorý vám umožní nepretržitú kontrolu nad priebehom pranie, zvolenými programami a ďalšími funkciami. Ďalšou užitočnou vlastnosťou je možnosť odloženia začiatku prania až o 24 hodín. Ak teda potrebujete práčku spustiť vo chvíli, keď nie ste doma, stačí čas spustenia jednoducho nastaviť. Niekoľko dôležitých čísiel k práčke Lord W9 Energetická trieda: C Hlučnosť: B 80 dB Spotreba: 62 kWh / 100 cyklov, 48 l / 1 cyklus maximálna náplň: 8 kg maximálne otáčky pri odstreďovaní: 1 300 / minúta počet programov: 16

Odolný BLDC motor zaisťuje, že vás pračka nebude rušiť nadmerným hlukom

Práčka je vybavená kvalitným BLDC invertor motorom, ktorý je vďaka svojej modernej a bezuhlíkové technológií mimoriadne úsporný. Okrem toho zabraňuje nežiaducim vibráciám a hluku. Jeho hlučnosť je pri odstreďovaní iba 80 dB.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

 

Parametre
TYP voľne stojaca
TYP PRÁČKY vrchom plnená
VÝŠKA 87,5 cm
ŠÍRKA 40 cm
HĹBKA 61 cm
ENERGETICKÁ TRIEDA C
DISPLEJ áno LCD
HLUČNOSŤ 80 dB (odstreďovanie)
TRIEDA HLUČNOSTI C
DETSKÁ POISTKA áno
VÁHA 56 kg
SPÔSOB OVLÁDANIA tlačidlá
SPÔSOB UMIESTNENIA voľne stojaca
AKUSTICKÝ INDIKÁTOR áno (možno vypnúť)
FARBA biela
OCHRANA PROTI PRETEČENIU áno
ODLOŽENIE ŠTARTU až 24 hodín
POČET PROGRAMOV 16
SPOTREBA EL. ENERGIA ZA 100 CYKLOV 62 kWh
SPOTREBA VODY 48 l/ 1 cyklus
TYP MOTORA BLDC invertorový
FARBA - LED biela
MAXIMÁLNA NÁPLŇ 8 kg
MAXIMÁLNE OTÁČKY ODSTREĎOVANIA 1300/min
SENZOR PENY áno
TRIEDA ÚČINNOSTI ODSTREDENIA B
UKAZOVATEĽ ZOSTÁVAJÚCEHO ČASU áno
VIZUÁLNY INDIKÁTOR áno
NAPÄTIE 220 - 240V
FREKVENCIA 50 Hz
POMALÉ OTVÁRANIE BUBNU áno
ZASTAVENIE BUBNU V HORNEJ POLOHE áno

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky a sušičky bielizne
Záruka: 5 ročná záruka
Prevedenie: 8 kg
Energetická trieda: C
Počet otáčok: 1300
Hlučnosť (dB): 80

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×