LORD WK1

Kód: 4251539600469
2 hodnotenia
Značka: LORD
€79
Do 4 dní

Rýchlovarná kanvica 2v1 LORD WK1 v kombinácii skla a nerezu sklá svojim dizajnom rozjasní každú kuchyni.Velmi rýchle ohriatie vody v kanvici zaistí príkon 2400 W, takže sa nemusíte obávať dlhého čakania na kávu či čaj. Jednou z najväčších predností je jej veľká kapacita 1,7 l a súčasne vyberateľný filter na čaj.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlovarná kanvica 2v1 LORD WK1 v kombinácii skla a nerezu svojim dizajnom rozjasní každú kuchyňu. Veľmi rýchle ohriatie vody v kanvici zaistí príkon 2400 W, takže sa nemusíte obávať dlhého čakania na kávu či čaj. Jednou z najväčších predností je jej veľká kapacita 1,7 l a súčasne vyberateľný filter na čaj. Táto neprehliadnuteľná kanvica WK1 vyniká svojimi funkciami. Ak milujete kvalitný čaj, alebo si radi doprajete lahodnú instantnú kávu, poteší vás funkcie termoregulácie. Teplotu vody si môžete nastaviť na 70 ° C, 80 ° C, 90 ° C alebo 100 ° C. Ďalšou obľúbenou funkciou je Keep Warm, teda udržiavanie horúcej vody v takej teplote, akú si vyberiete.

Dôležité informácie

Rýchlovarná kanvica 2v1 na vodu i čaj vrátane čajového filtra z nerezovej ocele (môže byť ponorený či vytiahnutý) Objem: 1,7 l Nastavenie teploty: 70 ° C / 80 ° C / 90 ° C / 100 ° C Funkcia rýchleho štartu Nastavenie udržanie teploty Akustický signál pri dosiahnutí teploty Jednoduché ovládanie jednou rukou: Podstavec FlexBase s kruhovým stredovým konektorom STRIX® a bezdrôtovým kontaktom s kanvicou, kanvicu je možné otočiť o 360 ° Vhodné pre pravákov aj ľavákov Základňa z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Uskladnenie kábla v základni pre úsporu miesta EasyClean: skryté výhrevné teleso z nerezovej ocele Indikátor hladiny vody

Bezpečnostné prvky

konektor STRIX® Bezpečnostné sklo - vysoká kvalita a tepelná odolnosť Automatické vypnutie AutoOff ak:

  • voda sa varí
  • kanvice je mimo základňu
  • kanvice je prázdná

Bezpečnostné veko - otvára sa stlačením tlačidla

Design

Farebné prevedenie: číre sklo / nerezová oceľ Ovládacie tlačidlá s modrým svetelným indikátorom Prvotriedne krištáľové sklo s modrým LED osvetľovacím krúžkom Dĺžka elektrického napájacieho kábla: 71 cm 220 - 240 V ~, 50 Hz, 2000 - 2400 W

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

 

Parametre
ROZMER (VXŠXH) 24,5 x 21 x 19,6 cm
VÁHA 2 kg
KONTROLKA PREVÁDZKY áno
MATERIÁL NÁDOBY sklo
OBJEM 1,7 l
SKRYTÁ ŠPIRÁLA áno
TERMOREGULÁCIA áno
VODOZNAK áno
VYBERATEĽNÉ SIETO áno
ZVUKOVÁ SIGNALIZÁCIA áno

 

Dodatočné parametre

Kategória: Malé spotrebiče
Záruka: 5 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×