MORA voľne stojaca umývačka riadu SM 6422 W1
Kód: 20014393Podrobný popis
Popis produktu
Voľne stojaca umývačka riadu MORA SM 6422 W1 ponúka ideálne spojenie úsporného chodu, jednoduchej obsluhy a dostatočnej kapacity pre každodenné používanie v domácnosti. So šírkou 60 cm a kapacitou až 13 súprav riadu je vhodná pre rodiny aj náročnejších používateľov.
Moderné dotykové ovládanie s displejom zabezpečuje pohodlné nastavenie programov a praktické funkcie ako RýchleUmývanie, odložený štart alebo samočistiaci program vám ušetria čas aj energiu. O bezpečnosť sa stará systém Total Aqua Stop proti pretečeniu.
Hlavné výhody
- Kapacita až 13 súprav riadu
- 6 programov umývania
- Dotykové ovládanie s displejom
- Funkcia RýchleUmývanie
- ECO program pre úsporné umývanie
- Odložený štart až na 24 hodín
- Samočistiaci program a filter
- Aqua Stop ochrana proti pretečeniu
- Nastaviteľný horný kôš MultiClack
- Funkcia tabliet 3v1
Programy umývania
- Intenzívny program
- ECO program
- Hygiena
- Univerzálny program
- Program na sklo
- 1h umývanie
Technické parametre
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Voľne stojaca umývačka riadu |
| Šírka | 59,9 cm |
| Výška | 84,5 cm |
| Hĺbka | 59,7 cm |
| Kapacita | 13 súprav riadu |
| Počet programov | 6 |
| Energetická trieda | E |
| Spotreba energie | 92 kWh / 100 cyklov |
| Spotreba vody | 11 l / cyklus |
| Hlučnosť | 47 dB |
| Trieda hlučnosti | C |
| Farba | Biela |
| Ovládanie | Dotykové |
| Odložený štart | Áno (0–24 h) |
| Aqua Stop | Áno |
| Funkcia 3v1 | Áno |
Obsah balenia
- Umývačka riadu MORA SM 6422 W1
- Prívodná a odtoková hadica
- Návod na použitie
Prečo si vybrať MORA SM 6422 W1?
Ak hľadáte spoľahlivú a cenovo dostupnú umývačku riadu s praktickými funkciami, model MORA SM 6422 W1 je výbornou voľbou. Ponúka dostatočný priestor, jednoduché ovládanie a efektívne programy, ktoré zabezpečia čistý riad pri nízkej spotrebe vody a energie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace |
|---|---|
| EAN: | 8590371080050 |
| Maximálna teplota pre prívod vody: | 60 °C |
| Maximálny teplota pre prívod vody: | 60 °C |
| Počet košov: | 2 |
| Počet programov umývania: | 6 |
| Počet umývacích teplôt: | 5 |
| Typ ovládania: | Dotykové |
| Ukazovateľ konca umývania: | Zvukový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
