MORA vstavaná integrovaná umývačka IM 565
Kód: 737492Podrobný popis
Základné informácie
MORA IM 565 je plne integrovaná vstavaná umývačka riadu so šírkou 60 cm, ktorá ponúka moderné funkcie, úsporný chod a vysokú kapacitu pre každodenné používanie. Elegantné integrované prevedenie umožňuje dokonalé začlenenie do kuchynskej linky bez narušenia dizajnu interiéru.
Vďaka kapacite až 14 súprav riadu, viacerým programom umývania a praktickým funkciám ako ExtraDry, odložený štart či AquaStop zabezpečuje pohodlné a efektívne umývanie riadu v každej domácnosti.
Hlavné výhody
- Plne integrované prevedenie
- Kapacita až 14 súprav riadu
- Šírka 60 cm
- 6 programov umývania
- Funkcia ExtraDry
- ECO program
- Odložený štart
- AquaStop ochrana proti pretečeniu
- Tichý chod
- Nastaviteľný horný kôš
- Funkcia tabliet 3v1
Technické parametre
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Vstavaná integrovaná umývačka riadu |
| Šírka | 59,8 cm |
| Výška | 81,5 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Kapacita | 14 súprav riadu |
| Počet programov | 6 |
| Energetická trieda | E |
| Spotreba energie | 95 kWh / 100 cyklov |
| Spotreba vody | 11 l / cyklus |
| Hlučnosť | 47 dB |
| Trieda hlučnosti | C |
| Odložený štart | Áno |
| ExtraDry | Áno |
| AquaStop | Áno |
| Funkcia 3v1 | Áno |
| Ovládanie | Elektronické |
Programy umývania
- ECO program
- Intenzívny program
- Univerzálny program
- Program na sklo
- Rýchly program
- 1h umývanie
Obsah balenia
- Umývačka riadu MORA IM 565
- Prívodná a odtoková hadica
- Montážne príslušenstvo
- Návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vstavané |
|---|---|
| EAN: | 3838782459900 |
| Farba: | biela |
| Maximálna teplota pre prívod vody: | 60 °C |
| Maximálny teplota pre prívod vody: | 60 °C |
| Počet košov: | 2 |
| Počet programov umývania: | 6 |
| Počet umývacích teplôt: | 4 |
| Typ ovládania: | Tlačidlové |
| Ukazovateľ konca umývania: | Zvukový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
