MORA vstavaná integrovaná umývačka riadu IM 6223
Kód: 742051Podrobný popis
Základné informácie
MORA IM 6223 je plne integrovaná vstavaná umývačka riadu so šírkou 60 cm, ktorá ponúka vysokú kapacitu, moderné funkcie a úsporný chod. Vďaka elegantnému integrovanému prevedeniu dokonale zapadne do každej modernej kuchynskej linky.
Umývačka disponuje praktickými programami umývania, funkciou ExtraDry, odloženým štartom a systémom AquaStop proti pretečeniu. Vnútorný priestor umožňuje pohodlné umývanie až 14 súprav riadu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre rodiny aj náročnejšie domácnosti.
Hlavné výhody
- Plne integrované prevedenie
- Kapacita až 14 súprav riadu
- Šírka 60 cm
- 6 programov umývania
- Funkcia ExtraDry
- ECO program
- Odložený štart
- AquaStop ochrana proti pretečeniu
- Tichý chod
- Nastaviteľný horný kôš
- Funkcia tabliet 3v1
Technické parametre
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Vstavaná integrovaná umývačka riadu |
| Šírka | 59,8 cm |
| Výška | 81,5 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Kapacita | 14 súprav riadu |
| Počet programov | 6 |
| Energetická trieda | E |
| Spotreba energie | 95 kWh / 100 cyklov |
| Spotreba vody | 11 l / cyklus |
| Hlučnosť | 47 dB |
| Trieda hlučnosti | C |
| Odložený štart | Áno |
| ExtraDry | Áno |
| AquaStop | Áno |
| Funkcia 3v1 | Áno |
| Ovládanie | Elektronické |
Programy umývania
- ECO program
- Intenzívny program
- Univerzálny program
- Program na sklo
- Rýchly program
- 1h umývanie
Obsah balenia
- Umývačka riadu MORA IM 6223
- Prívodná a odtoková hadica
- Montážne príslušenstvo
- Návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vstavané |
|---|---|
| EAN: | 8590371078354 |
| Farba: | biela |
| Maximálna teplota pre prívod vody: | 60 °C |
| Maximálny teplota pre prívod vody: | 60 °C |
| Počet košov: | 2 |
| Počet programov umývania: | 4 |
| Počet umývacích teplôt: | 3 |
| Typ ovládania: | Tlačidlové |
| Ukazovateľ konca umývania: | Svetelný na ovládacom paneli |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
