MORA vstavaná integrovaná umývačka riadu IM 643C3
Kód: 743271Podrobný popis
Základné informácie
MORA IM 643C3 je moderná plne integrovaná vstavaná umývačka riadu so šírkou 60 cm, ktorá kombinuje vysokú kapacitu, úspornú prevádzku a praktické funkcie pre pohodlné každodenné používanie. Elegantné integrované prevedenie zabezpečuje dokonalé zapadnutie do každej modernej kuchynskej linky.
Umývačka ponúka kapacitu až pre 14 súprav riadu, viacero programov umývania a praktické funkcie ako ExtraDry, automatické otváranie dverí po skončení programu či odložený štart. Tichý chod a systém AquaStop zvyšujú komfort aj bezpečnosť používania.
Hlavné výhody
- Plne integrované prevedenie
- Kapacita až 14 súprav riadu
- Šírka 60 cm
- Automatické otváranie dverí po skončení programu
- Funkcia ExtraDry
- ECO program
- Odložený štart
- AquaStop ochrana proti pretečeniu
- Tichý chod
- Nastaviteľný horný kôš
- Funkcia tabliet 3v1
- LED indikácia prevádzky
Technické parametre
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Vstavaná integrovaná umývačka riadu |
| Šírka | 59,8 cm |
| Výška | 81,5 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Kapacita | 14 súprav riadu |
| Počet programov | 6 |
| Energetická trieda | C |
| Spotreba energie | 75 kWh / 100 cyklov |
| Spotreba vody | 9,8 l / cyklus |
| Hlučnosť | 44 dB |
| Trieda hlučnosti | B |
| Odložený štart | Áno |
| ExtraDry | Áno |
| AquaStop | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Funkcia 3v1 | Áno |
| Ovládanie | Elektronické |
Programy umývania
- ECO program
- Intenzívny program
- Automatický program
- Program na sklo
- Rýchly program
- Hygienický program
Obsah balenia
- Umývačka riadu MORA IM 643C3
- Prívodná a odtoková hadica
- Montážne príslušenstvo
- Návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vstavané |
|---|---|
| EAN: | 8590371079580 |
| Farba: | biela |
| Maximálna teplota pre prívod vody: | 70 °C |
| Maximálny teplota pre prívod vody: | 70 °C |
| Počet košov: | 2 |
| Počet programov umývania: | 6 |
| Počet umývacích teplôt: | 7 |
| Typ ovládania: | Dotykové |
| Ukazovateľ konca umývania: | Svetelný na ovládacom paneli |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
