odsávač komín FABER CUBIA PLUS EV8 XA60

Kód: 7612985133630
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač komín FABER CUBIA PLUS EV8 XA60
€679
Na objednávku (1 ks)

Odsávač v žiadanom štýle je vybavený ventilačnou jednotkou EV8, ktorá dosahuje vysoký výkon. Komfort panel prekrývajúci saciu zónu podtrhuje čisté línie výrobku. Štrbinové sanie podporuje veľkú účinnosť priameho zachytenia pary. Pomocou nízkozdvihových tlačidiel sa volia funkcie, ktoré sa zobrazia na displeji. Z najštandardnejších funkcií sa odsávač môže pýšiť signalizáciou nasýtenia filtrov, s možnosťou dobehu po ukončení varenia a funkcií ventilácie „24“, ktorá zabezpečí celodennú ventiláciu vašej kuchyne.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Difúzer EVO bol vyvinutý vďaka dôkladnej štúdii dynamiky tekutín ( fluidnej dynamiky ) s optimalizovanou geometriou, ktorá prináša vynikajúce   výsledky, pokiaľ ide o energetickú účinnosť, redukuje spotrebu energie a taktiež hlučnosť.

 

 

Štrbinové sanie – vzduch je nasávaný zúženým profilom po obvode sacej zóny. Podstatne sa tým zvyšuje rýchlosť jeho prúdenia a schopnosť  strhnúť so sebou okolité pary ( Venturiho efekt ). Panel, ktorý saciu zónu prekrýva, zabraňuje prenikaniu hluku od ventilačnej jednotky späť do  kuchyne a znižuje tak vnímaný hluk o 25%.

 

 Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si verziu s funkciou REMOTE BLOWER

 Sada, pomocou ktorej je možné vybrať z odsávača motor ( ventilačnú jednotku ) a umiestniť ju mimo kuchyňu. Tým je dosiahnutý takmer bezhlučný   chod.

REAR OUTLET

 

Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych   potrieb pri varení.

 

 

Dobeh po ukončení varenia.

Ponechá odsávač v chode a vypne ho až po určitej dobe pre dokonalé odstránenie všetkých zostatkových pár.

 Ventilácia 24.

 Funkcia umožňuje ľahké odvetrávanie kuchyne alebo spojených priestorov 24 hodín denne. V tomto režime pracuje motor s minimálnou hlučnosťou   a zanedbateľnou spotrebou.

Signalizácia nasýtenia filtrov. 

Včas upozorní, kedy je treba vykonať údržbu tukových filtrov alebo výmenu uhlíkových filtrov (iba pri recirkulačnej prevádzke).

 

 Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si nový DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ.

 Odsávače Faber s elektronickým ovládaním umožňujú použitie diaľkového ovládania, ktoré zvyšuje komfort obsluhy, najmä telesne postihnutým  osobám. Nové diaľkové ovládanie Faber sa dá navyše za pomoci magnetu prichytiť k digestoru, pokiaľ nie je používané.

 

 

LED osvetlenie vytvára silný zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou intezitou (4100˚K).  Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W. 

 

2 úrovne osvetlenia.
 Okrem plnej intenzity osvetlenia je možné zvoliť aj nízku intenzitu svetla, ktoré sa dajú používať dlhú dobu s nízkou spotrebou.

 

Hmotnosť 27.7 kg
Šírka (cm)

60

Ovládanie

EVO dotykové

Výkon odsávania podľa IEC 61951 (m3/h)

300-670

Kód produktu

FABER CUBIA PLUS EV8 XA 60

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

300/470/600/670

Odsávanie

Áno

Osvetlenie odsávača

2 x LED

Prevedenie odsávača

nerez

Energetická trieda

B

Výkonostná kategória odsávania (m3/h)

601 – 800

Stupne rýchlosti odsávania

3 + intenzívna

Priemer odsávacej rúry ( mm )

120/150

Hlučnosť na jednotlivé rýchlostné stupne (dB/A)

50/58/65/69

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 60 cm
Prevedenie: nerez
Energetická trieda: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×