odsávač komín FABER CYLINDRA EV8 XA 37

Kód: 7612981268848
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač komín FABER CYLINDRA EV8 XA 37
€559
Na objednávku (1 ks)

Valcový tvar odsávača je na spodnej časti zakončený nerezovým panelom, ktorý udáva ucelený vzhľad výrobku. Týmto štýlom je riešený aj ovládací panel, ktorého tlačidlá nenarušujú čisté línie výrobku. Štrbinové sanie na obvode sacej zóny plne nahradzuje vodorovné časti odsávača. Výkonná ventilačná jednotka spolu s technickým riešením zaisťuje veľmi dobrú účinnosť priameho zachytenia pár.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Difúzer EVO bol vyvinutý vďaka dôkladnej štúdii dynamiky tekutín ( fluidnej dynamiky ) s optimalizovanou geometriou, ktorá prináša vynikajúce   výsledky, pokiaľ ide o energetickú účinnosť, redukuje spotrebu energie a taktiež hlučnosť.

Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si verziu s funkciou REMOTE BLOWER 

Sada, pomocou ktorej je možné vybrať z odsávača motor ( ventilačnú jednotku ) a umiestniť ju mimo kuchyňu. Tým je dosiahnutý takmer bezhlučný  chod.

REAR OUTLET

 

Štrbinové sanie – vzduch je nasávaný zúženým profilom po obvode sacej zóny. Podstatne sa tým zvyšuje rýchlosť jeho prúdenia a schopnosť  strhnúť so sebou okolité pary ( Venturiho efekt ). Panel, ktorý saciu zónu prekrýva, zabraňuje prenikaniu hluku od ventilačnej jednotky späť do  kuchyne a znižuje tak vnímaný hluk o 25%. 

 Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych potrieb pri varení.

Signalizácia nasýtenia filtrov.

Včas upozorní, kedy je treba vykonať údržbu tukových filtrov alebo výmenu uhlíkových filtrov (iba pri recirkulačnej prevádzke).

 Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si nový DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ.

 Odsávače Faber s elektronickým ovládaním umožňujú použitie diaľkového ovládania, ktoré zvyšuje komfort obsluhy, najmä telesne postihnutým osobám. Nové diaľkové ovládanie Faber sa dá navyše za pomoci magnetu prichytiť k digestoru, pokiaľ nie je používané.

Nové LED bodové osvetlenie vytvára silný a ostrý zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou  intenzitou (4100˚K). Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W.

 

 Polovica odsávačov firmy Faber je už v triede A alebo A+. Faber odsávače spotrebúvajú menej, znižujú emisie a prinášajú vynikajúci výkon vďaka   novému EVO difuzéru. Mnoho modelov obsahuje aj LED osvetlenie, ktoré znižuje energiu a vytvára prirodzené svetlo po celom varnom paneli.

 

Hmotnosť 21.8 kg
Šírka (cm)

37

Ovládanie

elektronické

Výkon odsávania podľa IEC 61951 (m3/h)

300-660

Kód produktu

CYLINDRA EV8 X

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

300/460/600/660

Odsávanie

Áno

Osvetlenie odsávača

2 x LED

Prevedenie odsávača

nerez

Energetická trieda

C

Výkonostná kategória odsávania (m3/h)

601 – 800

Stupne rýchlosti odsávania

3 + intenzívna

Priemer odsávacej rúry ( mm )

120/150

Hlučnosť na jednotlivé rýchlostné stupne (dB/A)

52/60/67/70

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 37 cm
Prevedenie: nerez
Energetická trieda: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×