odsávač komín FABER GLAM FIT WH 55

Kód: 7612985470834
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač komín FABER GLAM FIT WH 55
€599
Skladom (1 ks)

Už z názvu vyplýva že ide o očarujúci a prirodzený odsávač, ktorý sa vyzačuje minimálnym, súčasným štýlom, ktorý vyžaruje eleganciu v každom detaile. Jeho čisté, základné línie, doplnené povrchom skla a elegantným jasným priestorom, dodávajú dokonalosť do akejkoľvek kuchyne a okrem toho skrývajú exkluzívnu technológiu Nautilus spoločnosti Faber. Prvý úplne plochý, vertikálny sklenený odsávač, GlamFit, je tiež vybavený ultra tenkým telom len 15 cm. Pôsobivý výkon a nízka spotreba ho zaraďujú do energetickej triedy A

Detailné informácie

Podrobný popis

 Nižšia spotreba. Vyššia účinnosť. Nový rekord!

 Úžasne vysoká účinnosť, prekvapivo malá veľkosť, nautilus vám prináša prvý ultratenký vertikálny digestor. Technológia Nautilus diffuser prináša   prvý skutočne vertikálny odsávač pár. Už žiadne šikmé povrchy!

 Nautilus umožňuje, že odsávač značky Faber vybavený týmto ventilátorom je kvalifikovaný do energetickej triedy A – mimoriadne dôležitý   výsledok, ktorý predstavuje dôležitý zlom v priemysle dosiahnutý jednou firmou, ktorá po prvýkrát pred 60 rokmi vynašla túto kategóriu domácich spotrebičov. Kým len pred niekoľkými rokmi, a to najefektívnejšie, pokročilé digestory s rovnakým prúdom vzduchu patrili iba do energetickej triedy C.

Pridaná hodnota tohto ventilátora spočíva v kompaktnosti, pretože meria asi len 15cm na šírku. Nautilusu malá veľkosť uľahčuje použitie vo zvislých odsávačoch, ktorých konštrukcia sa vyznačuje tým, že je v perfektnom pravom uhle k sporáku, ako v prípade odsávača Talika. Praktickejší než kedykoľvek predtým, a odráža vysoké štandardy Faber v dizajne.

Nautilus je projekt inšpirovaný prírodou: ako už názov napovedá, tvar difúzora je ako Nautilus slimák, škrupina, ktorá nasleduje logaritmickú špirálu čím sa dosiahol zlatý pomer rozmerov.

   

Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych potrieb pri varení.

 LED osvetlenie vytvára silný zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou intezitou   (4100˚K). Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W.

Polovica odsávačov firmy Faber je už v triede A alebo A+. Faber odsávače spotrebúvajú menej, znižujú emisie a prinášajú vynikajúci výkon vďaka   novému EVO difuzéru. Mnoho modelov obsahuje aj LED osvetlenie, ktoré znižuje energiu a vytvára prirodzené svetlo po celom varnom paneli. 

Hmotnosť 19.5 kg
Šírka (cm)

55

Ovládanie

dotykové

Výkon odsávania podľa IEC 61951 (m3/h)

190-570

Kód produktu

GLAM FIT WH 55

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

190/250/400/570

Odsávanie

Áno

Osvetlenie odsávača

2 x LED

Prevedenie odsávača

biele sklo

Energetická trieda

A

Výkonostná kategória odsávania (m3/h)

401 – 600

Stupne rýchlosti odsávania

3 + intenzívna

Priemer odsávacej rúry ( mm )

120/150

Hlučnosť na jednotlivé rýchlostné stupne (dB/A)

52/58/67/73

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 55 cm
Prevedenie: biele sklo
Energetická trieda: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×