odsávač komín FABER ONYX-T XV A90 nerez/sklo

Kód: 7612985522571
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač komín FABER ONYX-T XV A90 nerez/sklo
€929
Na objednávku (1 ks)

Onyx-T je najtichší zo všetkých digestorov tvaru T a zaručuje ohromujúci vysoký výkon a nízky hluk. Štýlový dizajn odsávača skrýva exkluzívnu technológiu SIL STILL značky FABER, ktorá umožňuje pracovať v ultratichom režime s hladinou zvuku menšou ako 40 dB (A). Maximálny komfort, minimálna spotreba energie a úplná sloboda užívania vášho domova vďaka nepretržitej výmene vzduchu signalizovanému iba zeleným svetlom v tlačidle Eco. Funkcia Eco sa dokonca automaticky vypne po 24 hodinách. Čo viac môžeme povedať? Pri Technológiach Faber stratíte reč!

Detailné informácie

Podrobný popis

 Vďaka technológii Sil & Still majú všetky odsávače rady Still ( modely ONYX) hlučnosť iba 52 dB(A) na najvyššom rýchlostnom stupni. Starostlivou   štúdiou prúdenia vzduchu vnútri odsávača bol vyvinutý špeciálny izolačný materiál, ktorý je použitý na miestach, kde sa vytvára najväčší hluk.   Najviac pri zvolení funkcie ECO, ktorá kombinuje účinky technológie Sil&Still s výhodami Brushless motoru, odsávač prejde do ultrazvukového   režimu a jeho hlučnosť je potom iba 40 dB(A). ECO režim je taktiež ideálny spôsob ako zaistiť plynulú výmenu vzduchu v kuchyni.

 

Motory BRUSHLESS zaručujú pri vysokej účinnosti značnú úsporu elektrickej energie : -85% spotreby elektrickej energie (kW/h) pri stredných  otáčkach a -35% spotreby pri vysokých otáčkach, čo sa odráža v znížení emisií CO2 o 288 kg za dobu životnosti prístroja. Inak povedané, ide o  rovnaké množstvo oxidu uhličitého, ktoré vytvorí auto pri prejdení 1,747 km. BRUSH LESS motor, vyvinutý spoločnosťou FABER, je v súčasnej  dobe  najtichší motor na európskom trhu. 

 

Toto dodatočné zvýšenie výkonu prináša celkom 5 sacích rýchlostí. Double Boost má schopnosť eliminovať aj veľké množstvo   pary  a pachov za pár minút.

 

 

 

Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych potrieb pri varení.

 

Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si nový DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ.

Odsávače Faber s elektronickým ovládaním umožňujú použitie diaľkového ovládania, ktoré zvyšuje komfort obsluhy, najmä telesne postihnutým osobám. Nové diaľkové ovládanie Faber sa dá navyše za pomoci magnetu prichytiť k digestoru, pokiaľ nie je používané.

 

 

LED osvetlenie vytvára silný zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou intezitou (4100˚K). Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W.

 Možnosť ovládať digestor dotykom na paneli varnej dosky je ďalším inovatívnym riešením, ktorým vám Faber spríjemní pobyt v   kuchyni. Je veľkým prínosom najmä pri stropných odsávačoch, ktoré sa inak nezaobídu bez diaľkového ovládača, ale taktiež pri vstavaných   odsávačoch, ktoré sú skonštruované ako skryté, a práve to vylučuje možnosť ich ľahkého ovládania bežným spôsobom.

 

FABER OCHRAŇUJE PLANÉTU 

Ako zabrániť emisii 288 kg CO2 do roka … Vybrať si FABER zelený odsávač! Žitie v triede A ++ je možné aj v kuchyni s odsávačom Faber. Zelené  odsávače Faber spotrebúvajú až o 85% menej ako priemer. Každý rok eliminujú znečistenie ovzdušia ekvivalentné výfukovým emisiám automobilu,  ktorý jazdí 1 747 km. Skutočne impozantný výsledok dosiahnutý vďaka dvom exkluzívnym výrobkom spoločnosti Faber: brushless motory a  technológia osvetlenia LED 

Hmotnosť 26 kg
Šírka (cm)

90

Ovládanie

dotykové

Výkon odsávania podľa IEC 61951 (m3/h)

240-750

Kód produktu

ONYX-T

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

240/300/380/550/750

Odsávanie

Áno

Osvetlenie odsávača

LED

Prevedenie odsávača

nerez / čierne sklo

Energetická trieda

A++

Výkonostná kategória odsávania (m3/h)

601 – 800

Stupne rýchlosti odsávania

4 + intenzívna

Priemer odsávacej rúry ( mm )

120/150

Hlučnosť na jednotlivé rýchlostné stupne (dB/A)

45/50/52/63/68

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 90 cm
Prevedenie: nerez, čierne sklo
Energetická trieda: A++

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×