odsávač komín FABER ONYX-V X/V A90

Kód: 7612985531894
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač komín FABER ONYX-V X/V A90
€1 249
Na objednávku (1 ks)

Vertikálna odsávač s elegantným dizajnom na vonkajšej strane a úžasnou inováciou vo vnútri. Onyx-V je vybavený technológiou SIL STILL, ktorá zabezpečuje nepretržitú výmenu vzduchu v kuchyni, v celkovom tichu a pri nízkej spotrebe. Je zapnutý alebo vypnutý? Jediný spôsob, ako to zistíte, je zelený indikátor funkcie, ktorý sa automaticky vypne po 24 hodinách. Úžasný sací výkon a úžasné ticho Onyx-V vytvárajú dokonalý komfort vo vašom dome. Onyx-V je rovnako efektívny, ako je tichý a je šetrný vďaka energetickej triede A ++.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka technológii Sil & Still majú všetky odsávače rady Still ( modely ONYX) hlučnosť iba 52 dB(A) na najvyššom rýchlostnom stupni. Starostlivou štúdiou prúdenia vzduchu vnútri odsávača bol vyvinutý špeciálny izolačný materiál, ktorý je použitý na miestach, kde sa vytvára najväčší hluk. Najviac pri zvolení funkcie ECO, ktorá kombinuje účinky technológie Sil&Still s výhodami Brushless motoru, odsávač prejde do ultrazvukového režimu a jeho hlučnosť je potom iba 40 dB(A). ECO režim je taktiež ideálny spôsob ako zaistiť plynulú výmenu vzduchu v kuchyni.

Motory BRUSHLESS zaručujú pri vysokej účinnosti značnú úsporu elektrickej energie : -85% spotreby elektrickej energie (kW/h) pri stredných  otáčkach a -35% spotreby pri vysokých otáčkach, čo sa odráža v znížení emisií CO2 o 288 kg za dobu životnosti prístroja. Inak povedané, ide o  rovnaké množstvo oxidu uhličitého, ktoré vytvorí auto pri prejdení 1,747 km. BRUSH LESS motor, vyvinutý spoločnosťou FABER, je v súčasnej  dobe najtichší motor na európskom trhu. 

 Dvojité sanie.

 Časť vzduchu je nasávaná pomocou sacej zóny na spodnej časti digestora. Je tým eliminované nebezpečenstvo kondenzácie pár v tejto oblasti.

Štrbinové sanie – vzduch je nasávaný zúženým profilom po obvode sacej zóny. Podstatne sa tým zvyšuje rýchlosť jeho prúdenia a schopnosť  strhnúť so sebou okolité pary ( Venturiho efekt ). Panel, ktorý saciu zónu prekrýva, zabraňuje prenikaniu hluku od ventilačnej jednotky späť do  kuchyne a znižuje tak vnímaný hluk o 25%. 

 Toto dodatočné zvýšenie výkonu prináša celkom 5 sacích rýchlostí. Double Boost má schopnosť eliminovať aj veľké množstvo pary a pachov za   pár minút.

 

Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si nový DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ.

 Odsávače Faber s elektronickým ovládaním umožňujú použitie diaľkového ovládania, ktoré zvyšuje komfort obsluhy, najmä telesne postihnutým  osobám. Nové diaľkové ovládanie Faber sa dá navyše za pomoci magnetu prichytiť k digestoru, pokiaľ nie je používané.

 

 LED osvetlenie vytvára silný zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou intezitou (4100˚K). Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W.

 

Možnosť ovládať digestor dotykom na paneli varnej dosky je ďalším inovatívnym riešením, ktorým vám Faber spríjemní pobyt v kuchyni. Je  veľkým  prínosom najmä pri stropných odsávačoch, ktoré sa inak nezaobídu bez diaľkového ovládača, ale taktiež pri vstavaných odsávačoch, ktoré sú skonštruované ako skryté, a práve to vylučuje možnosť ich ľahkého ovládania bežným spôsobom. 

 
 FABER OCHRAŇUJE PLANÉTU

 Ako zabrániť emisii 288 kg CO2 do roka … Vybrať si FABER zelený odsávač! Žitie v triede A ++ je možné aj v kuchyni s odsávačom Faber.   Zelené  odsávače Faber spotrebúvajú až o 85% menej ako priemer. Každý rok eliminujú znečistenie ovzdušia ekvivalentné výfukovým emisiám   automobilu, ktorý jazdí 1 747 km. Skutočne impozantný výsledok dosiahnutý vďaka dvom exkluzívnym výrobkom spoločnosti Faber: brushless  motory a technológia osvetlenia LED

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 90 cm
Prevedenie: nerez, čierne sklo
Energetická trieda: A++

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×