odsávač komín FABER SOFT SLIM NERO INGO A80

Kód: 7612985754880
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač komín FABER SOFT SLIM NERO INGO A80
€859
Na objednávku (1 ks)

Atraktívny a prirodzene minimalistický nástenný digestor SOFT SLIM vyžaruje eleganciu v každom detaile.

Vďaka špeciálnemu povrchovému materiálu FENIX NTM (odtieň Nero Ingo – čierna) je odsávač pár SOFT SLIM jemný na dotyk, navyše je odolný voči odtlačkom, neodráža svetlo a ľahko sa čistí. Unikátna je možnosť odstránenia prípadných mikroškrabancov – vďaka reakcii nanočastíc na teplo je možné zaceliť povrch žehličkou nahriatou na 120 °C.

Čisté línie nástenného digestora ukrývajú exkluzívnu technológiu FABER NAUTILUS – plochú ventilačnú jednotku, ktorá umožňuje ultra plochý vzhľad digestora.

SOFT SLIM sa vyznačuje ultratenkým telom s hĺbkou iba 19 cm. Vďaka tomu neprekáža pri varení a robí kuchyňu vzdušnejšou. Pri zabudovaní digestora medzi horné skrinky zároveň nevystupuje z ich línie.

Vysoký výkon v kombinácii s mimoriadne nízkou spotrebou energie radí digestor do energetickej triedy A.

Štrbinové sanie spoločne s pomocnou sacou zónou v spodnej časti odsávača zaistí účinné zachytenie všetkých pár. V prípade väčšieho množstva pár môžete pomôcť ich zberu otvorením panelu pomocou piestov.

Digestor ponúka tri rýchlostné stupne, funkciu intenzívneho odsávania a dobeh po ukončení varenia. Všetky funkcie môžete ovládať pomocou netradičného dotykového ovládania Squarcle, ktoré je charakteristické veľkými plochými tlačidlami navrhnutými pre maximálny komfort obsluhy.

O perfektné osvetlenie varnej plochy sa postarajú dve LED diódové žiarovky.

Súčasťou balenia je komín v dĺžke 650 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

NAUTILUS

Nižšia spotreba. Vyššia účinnosť. Nový rekord!
Úžasne vysoká účinnosť, prekvapivo malá veľkosť, nautilus vám prináša prvý ultratenký vertikálny digestor. Technológia Nautilus diffuser prináša prvý skutočne vertikálny odsávač pár. Už žiadne šikmé povrchy!

Nautilus umožňuje, že odsávač značky Faber vybavený týmto ventilátorom je kvalifikovaný do energetickej triedy A – mimoriadne dôležitý výsledok, ktorý predstavuje dôležitý zlom v priemysle dosiahnutý jednou firmou, ktorá po prvýkrát pred 60 rokmi vynašla túto kategóriu domácich spotrebičov. Kým len pred niekoľkými rokmi, a to najefektívnejšie, pokročilé digestory s rovnakým prúdom vzduchu patrili iba do energetickej triedy C.

Pridaná hodnota tohto ventilátora spočíva v kompaktnosti, pretože meria asi len 15cm na šírku. Nautilusu malá veľkosť uľahčuje použitie vo zvislých odsávačoch, ktorých konštrukcia sa vyznačuje tým, že je v perfektnom pravom uhle k sporáku, ako v prípade odsávača Talika. Praktickejší než kedykoľvek predtým, a odráža vysoké štandardy Faber v dizajne.

Nautilus je projekt inšpirovaný prírodou: ako už názov napovedá, tvar difúzora je ako Nautilus slimák, škrupina, ktorá nasleduje logaritmickú špirálu čím sa dosiahol zlatý pomer rozmerov.

 

FENIX ®, high-tech materiál s jedinečnými vlastnosťami. Mäkké a na dotyk hladký matný povrch odolný voči poškriabaniu.


 

Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych potrieb pri varení.

 

Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si nový DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ.

Odsávače Faber s elektronickým ovládaním umožňujú použitie diaľkového ovládania, ktoré zvyšuje komfort obsluhy, najmä telesne postihnutým osobám. Nové diaľkové ovládanie Faber sa dá navyše za pomoci magnetu prichytiť k digestoru, pokiaľ nie je používané.

LED osvetlenie vytvára silný zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou intezitou (4100˚K). Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W.

Polovica odsávačov firmy Faber je už v triede A alebo A+. Faber odsávače spotrebúvajú menej, znižujú emisie a prinášajú vynikajúci výkon vďaka novému EVO difuzéru. Mnoho modelov obsahuje aj LED osvetlenie, ktoré znižuje energiu a vytvára prirodzené svetlo po celom varnom paneli.

Hmotnosť 21 kg
Šírka (cm)

80

Ovládanie

dotykové

Výkon odsávania podľa IEC 61951 (m3/h)

190-570

Kód produktu

SOFT SLIM NERO INGO A80

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

190/250/400/570

Osvetlenie odsávača

2 x LED S1001 4000K

Prevedenie odsávača

čiena matná

Energetická trieda

A

Výkonostná kategória odsávania (m3/h)

401 – 600

Stupne rýchlosti odsávania

3 + intenzívna

Priemer odsávacej rúry ( mm )

120/150

Hlučnosť na jednotlivé rýchlostné stupne (dB/A)

52/58/69/73

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 80 cm
Prevedenie: čierna matná
Energetická trieda: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×