odsávač komín FABER TWICE ARIES X/BK MATT A60

Kód: 7612985522632
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač komín FABER TWICE ARIES X/BK MATT A60
€1 439
Skladom (1 ks)

Twice je dokonalé spojenie dizajnu a výkonu. Tento plochý vertikálny odsávač je prácou dizajnéra, ktorý vytvoril uznávaný odsávač Talika, a jeho nezameniteľný štýl sa jasne objavuje z jeho dôsledne základných línií. Sklo, z ktorého sa vyrába, prináša pre TWICE vzhľad najnovšej generácie dotykového displeja. Elegantné, rafinované telo odsávača obklopuje inovatívnu, presnú technológiu – čisto nový Aries motor pre vynikajúce odsávanie. Maximálny výkon s minimálnym šumom z dieľne majstra Faber

Detailné informácie

Podrobný popis

  Technológia ARIES využíva výkon 2 brushless motorov na dosiahnutie sacieho výkonu viac ako 700m2.

Dvojité sanie.

Časť vzduchu je nasávaná pomocou sacej zóny na spodnej časti digestora. Je tým eliminované nebezpečenstvo kondenzácie pár v tejto oblasti.

 Štrbinové sanie – vzduch je nasávaný zúženým profilom po obvode sacej zóny. Podstatne sa tým zvyšuje rýchlosť jeho prúdenia a schopnosť   strhnúť so sebou okolité pary ( Venturiho efekt ). Panel, ktorý saciu zónu prekrýva, zabraňuje prenikaniu hluku od ventilačnej jednotky späť do   kuchyne a znižuje tak vnímaný hluk o 25%.

 

Toto dodatočné zvýšenie výkonu prináša celkom 5 sacích rýchlostí. Double Boost má schopnosť eliminovať aj veľké množstvo pary a pachov za  pár minút. 

 

 

Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych potrieb pri varení.

 

 

Pri tomto produkte je možnosť doplatiť si nový DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ.

Odsávače Faber s elektronickým ovládaním umožňujú použitie diaľkového ovládania, ktoré zvyšuje komfort obsluhy, najmä telesne postihnutým osobám. Nové diaľkové ovládanie Faber sa dá navyše za pomoci magnetu prichytiť k digestoru, pokiaľ nie je používané.

 

LED osvetlenie vytvára silný zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou intezitou (4100˚K). Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W.

Možnosť ovládať digestor dotykom na paneli varnej dosky je ďalším inovatívnym riešením, ktorým vám Faber spríjemní pobyt v kuchyni.Je veľkým   prínosom najmä pri stropných odsávačoch, ktoré sa inak nezaobídu bez diaľkového ovládača, ale taktiež pri vstavaných odsávačoch, ktoré sú  skonštruované ako skryté, a práve to vylučuje možnosť ich ľahkého ovládania bežným spôsobom.

 

 Polovica odsávačov firmy Faber je už v triede A alebo A+. Faber odsávače spotrebúvajú menej, znižujú emisie a prinášajú vynikajúci výkon vďaka  novému EVO difuzéru. Mnoho modelov obsahuje aj LED osvetlenie, ktoré znižuje energiu a vytvára prirodzené svetlo po celom varnom paneli.

Hmotnosť 31 kg
Šírka (cm)

60

Ovládanie

dotykové

Výkon odsávania podľa IEC 61951 (m3/h)

180-610

Kód produktu

TWICE X/BK 60

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

180/250/430/500/610

Odsávanie

Áno

Osvetlenie odsávača

LED

Prevedenie odsávača

nerez / čierna matná

Energetická trieda

A+

Výkonostná kategória odsávania (m3/h)

601 – 800

Stupne rýchlosti odsávania

3 + 2 intenzívna

Priemer odsávacej rúry ( mm )

120/150

Hlučnosť na jednotlivé rýchlostné stupne (dB/A)

40/45/57/61/66

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 60 cm
Prevedenie: nerez, čierna matná
Energetická trieda: A+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×