odsávač lustrový FABER CÉLINE PLUS WARM WHITE/COUNTRY GRAY MATT K-LINK

Kód: 7612985522519
Neohodnotené
Značka: Faber
ZADARMOZADARMO
odsávač lustrový FABER CÉLINE PLUS WARM WHITE/COUNTRY GRAY MATT K-LINK
€2 249
Na objednávku (1 ks)

Tenká čiara z nehrdzavejúcej ocele ozdobuje hornú časť tohto originálneho kužeľového odsávača, ktorý je k dispozícii aj so spodnou časťou v inej úprave. Moderný, základný dizajn značky Céline je ešte výraznejší technológiou Up Down. Odsávač môže byť zdvihnutýý až k stropu, keď sa nepoužíva a opäť sa spúšťa, kedykoľvek je potrebný jeho mimoriadny výkon. Céline prichádza v ponuke matnej šedej a teplej bielej.
Digestor sa vyznačuje UPDOWN technológiou.
Technológia K-LINK a automaticky sa prispôsobujúci odsávač vám uvoľnia ruky v kuchyni

Detailné informácie

Podrobný popis

Faber najnovšie ponúka pri odsávačoch Up&Down inovatívnu technológiu Airlane. Pri napojení odsávača na odťah už nie je nutné inštalovať   odťahové potrubie, ktoré bolo doposiaľ nevyhnutné. Iba 30 cm nad sádrokartónovým podhľadom stačí na ukrytie druhého motoru, ktorý s motorom v odsávači tvorí neviditeľný odťahový kanál. Oba motory sa automaticky aktivujú spoločne s digestorom. Nasaté pary vzniknuté pri varení tak vytvárajú špirálový prúd, ktorý je zachytený motorom v strope. Tento vír účinne eliminuje taktiež pary z okolia .

S rádiovým spojením medzi odsávačom a indukčnou doskou Faber je sací výkon automaticky upravený podľa zvolenej úrovne varenia. Tým sa optimalizuje výkon a vyhne sa zbytočnému plýtvaniu energie.

Štrbinové sanie – vzduch je nasávaný zúženým profilom po obvode sacej zóny. Podstatne sa tým zvyšuje rýchlosť jeho prúdenia a schopnosť  strhnúť so sebou okolité pary ( Venturiho efekt ). Panel, ktorý saciu zónu prekrýva, zabraňuje prenikaniu hluku od ventilačnej jednotky späť do  kuchyne a znižuje tak vnímaný hluk o 25%. 

 Difúzer EVO bol vyvinutý vďaka dôkladnej štúdii dynamiky tekutín ( fluidnej dynamiky ) s optimalizovanou geometriou, ktorá prináša vynikajúce   výsledky, pokiaľ ide o energetickú účinnosť, redukuje spotrebu energie a taktiež hlučnosť.

Intenzívne odsávanie – funkcia intenzívneho odsávania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 minút pre zaistenie špeciálnych potrieb pri varení.

 Dobeh po ukončení varenia.

 Ponechá odsávač v chode a vypne ho až po určitej dobe pre dokonalé odstránenie všetkých zostatkových pár.

 

 

Funkcia umožňuje ľahké odvetrávanie kuchyne alebo spojených priestorov 24 hodín denne. V tomto režime pracuje motor s minimálnou hlučnosťou a zanedbateľnou spotrebou.

 Odsávače Faber s elektronickým ovládaním umožňujú použitie diaľkového ovládania, ktoré zvyšuje komfort obsluhy, najmä telesne postihnutým   osobám. Nové diaľkové ovládanie Faber sa dá navyše za pomoci magnetu prichytiť k digestoru, pokiaľ nie je používané.

 

 

LED osvetlenie vytvára silný zdroj svetla tým, že kombinuje vynikajúce rozloženie svetla na varnej zóne s príjemnou relaxačnou intezitou (4100˚K). Spotreba energie je pritom veľmi nízka, len 2W.

 Polovica odsávačov firmy Faber je už v triede A alebo A+. Faber odsávače spotrebúvajú menej, znižujú emisie a prinášajú vynikajúci výkon vďaka   novému EVO difuzéru. Mnoho modelov obsahuje aj LED osvetlenie, ktoré znižuje energiu a vytvára prirodzené svetlo po celom varnom paneli.

 

Ponúka maximálny komfort pri varení: pomocou diaľkového ovládania sa digestor mechanicky spustí nad varnú dosku, čím sa navýši účinnosť sania. V kľudovej polohe je digestor pri strope, takže neprekáža vo výhľade do obytnej časti.

  

 

Hmotnosť 23.5 kg
Šírka (cm)

60

Ovládanie

dotykové

Výkon odsávania podľa IEC 61951 (m3/h)

240-640

Kód produktu

CELINE PLUS WW K-LINK

Výkon na jednotlivé rýchlostné stupne (m3/hod)

240/300/430/640

Odsávanie

Nie

Osvetlenie odsávača

obvodové LED

Prevedenie odsávača

teplá biela / šedá matná

Energetická trieda

A

Výkonostná kategória odsávania (m3/h)

601 – 800

Stupne rýchlosti odsávania

3 + intenzívna

Priemer odsávacej rúry ( mm )

150

Hlučnosť na jednotlivé rýchlostné stupne (dB/A)

51/54/58/68

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávače pár
Šírka: 60 cm
Prevedenie: biela
Energetická trieda: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×