Univerzálny odvapňovač M3KCD200

Kód: 902979913
Neohodnotené
Značka: Electrolux
€9,60
Skladom (>5 ks)
  • Univerzálny odvápňovač 1l
  • Univerzálny odvápňovač je jemný, nekorozívny.
  • Ľahko sa opláchne a funguje tak, že z vody odstráni minerály a zastaví tvorbu vodného kameňa, takže vaše stroje budú naďalej fungovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálny odvápňovač je jemný, nekorozívny. Ľahko sa opláchne a funguje tak, že z vody odstráni minerály a zastaví tvorbu vodného kameňa, takže vaše stroje budú naďalej fungovať.

Pokyny:

Umývačka riadu (dávka 500-1000ml): prázdnu umývačku zapnite na program 50˚C a po napustení vody otvorte dvere a nalejte dovnútra požadované množstvo prípravku. Potom dvere zatvorte a nechajte dokončiť nastavený umývací program.

Práčky (dávka 500-1000ml): prázdnu práčku zapnite na program 60˚C bez predpierania a v momente, kedy práčka začne napúšťať vodu, vypnite prístroj, otvorte dvere a nalejte priamo do bubna práčky požadované množstvo odvápňovacieho prípravku a nechajte dokončiť nastavený program. V prípade nutnosti zapnite dodatočný oplachovací program (plákanie).

Kávovary (dávka 100-150 ml na liter vody): pridajte prípravok do vody a pokračujte podľa inštrukcií v návode pre daný kávovar. Pre dôkladné odstránenie usadenín vykonajte celý proces 3x.

Žehlička: jeden diel odvápňovače a dva diely vody zmiešajte a nalejte do nádržky. Nechajte 30 minút pôsobiť. Potom nechajte odpariť celý obsah nádržky, opláchnite a osušte funkčné plochu žehličky.

Detaily odvápňovacieho procesu si prosím vyhľadajte v návode konkrétneho spotrebiča.

Univerzálne použitie: zmes jedného dielu odvápňovače a dvoch dielov teplej vody nechajte pôsobiť 60 minút a potom dôkladne opláchnite.

Varovanie: Spôsobuje ťažké poleptanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×