Electrolux PD82-4MB + darček

Kód: 900258493
2 hodnotenia
Značka: Electrolux
€188,90
Na objednávku
  • Vrecko na prach S-Bag 
  • Indikátor plného vrecka 
  • Integrované parkovacie pozície 
  • Pohyblivá rukovät 
  • 2 vrecká na prach 
  • Mäkké kolieska 
  • Dvojdielna rúra

Detailné informácie

Podrobný popis

  Vreckový vysávač Pure D8
Náš najtichší vysávač, len 57 dB (A). Vďaka technológii SmartMode, hubici OneGo Power Clean a vysoko kvalitnému umývateľnému filtru, ktorý účinne absorbuje prach, roztoče, peľ a alergény je prostredie vašej domácnosti ešte čistejšie a zdravšie.
 
Automatická regulácia výkonu
Pokročilá technológia SmartMode automaticky detekuje typ podlahy a prispôsobí tomu sací výkon vysávača. Vďaka tomu môžete ľahko, dôkladne a efektívne povysávať koberce a tvrdé podlahy bez toho, aby ste museli meniť nastavenia.
 
 
 
Náš najtichší vysávač, iba 57 dB (A) *
Inovatívny systém PureSound robí z PURE D8.2 náš najtichší vysávač. Vysávať tak môžete kedykoľvek bez toho, aby ste rušili ostatných.*Merané v súlade s nariadením Komisie (EÚ) č. 666/2013 z 8. júla 2013.
 
 
 
Dokonalá čistota na tvrdých podlahách i kobercoch
Vysávač Pure D8.2 má hubicu s úplne novým dizajnom OneGo Power Clean, ktorá umožňuje zber veľkých aj malých čiastočiek prachu a nečistôt s maximálnou účinnosťou a bez ohľadu na typ podlahy.
 
 
Ekologický vysávač
Vysávač je vyrobený z 55% z recyklovaných materiálov a je ohľaduplný k životnému prostrediu. PURE D8.2 stelesňuje kvalitu a súčasne šetrí prírodu.
 
 
Ľahké prenášanie a manévrovanie
Vysávač možno pohodlne zdvihnúť a jednoducho preniesť vďaka špeciálne navrhnutej ergonomickej rukoväti. Rukoväť bola umiestnená v strede tak, aby sa hmotnosť rovnomerne rozložila. Manévrovanie tiež uľahčujú pogumované extra veľké kolieska, ktoré zároveň chránia vaše podlahy.
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×